Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1715 hlasů v anketě 1715
ne
2310 hlasů v anketě 2310

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

obrázek ke článku: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze 9 - Hrdlořezích je moderní areál o rozloze 13,5 ha.

Se svými 52 kmenovými učebnami, 39 specializovanými učebnami, 3 tělocvičnami, plaveckým bazénem, saunou a kulturním domem patří k největším školám v resortu Ministerstva vnitra České republiky. Má celkovou kapacitu 1200 žáků a 140 učitelů. Je školou UNESCO a Fakultní školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze je organizační složkou státu, jejím statutárním orgánem je ředitel školy. Má akreditaci pro odborné vzdělávání ve studijních oborech Bezpečnostně právní činnost a Policejní činnost. Dále zajišťuje studium v kvalifikačním kurzu základní odborné přípravy příslušníků Policie České republiky a podle konkrétních požadavků i v rekvalifikačních, inovačních či doplňkových kurzech. Pro potřeby Ministerstva vnitra ČR a Policie České republiky realizuje jazykové vzdělávání a jazykové kurzy.

Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze vlastní výcvikové a vzdělávací středisko uprostřed malebné přírody Krušných hor v malé vesničce Kryštofovy Hamry. Toto zařízení je využíváno pro služební účely, jako jsou různá školení, porady, lyžařské výcviky apod.
Hlavním posláním Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV v Praze je profesní příprava policistů pro výkon funkcí na základních útvarech služeb Policie České republiky.

Kontakty na Vyšší a Střední policejní školu v Praze

Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9
tel.: +420 974 845 200

Oddělení zabezpečení výuky:
tel.: +420 974 845 381 , fax: +420 974 845 750
e-mail: L.vackova@atlas.cz  

Webová prezentace SPŠ v Praze >>

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

MaGNum | 03. 10. 2014 - 19:00:39

Dotaz.

Dobrý den.. Jsem v 9 třídě a chtěl bych se zeptat jestli ještě funguje Střední škola policejní v Praze. Kdyžtak prosím o odkaz na oficialní stranku. Diky


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama