Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2017 hlasů v anketě 2017
ne
2858 hlasů v anketě 2858

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Autonehoda – dva cizinci se domů již nevrátí

obrázek ke článku: Autonehoda – dva cizinci se domů již nevrátí

Náraz vozidla s polskou SPZ do stromu nepřežily dvě osoby a další spolujezdec utrpěl vážná zranění.

Patrně vysoká rychlost byla příčinou další tragické autonehody na českých silnicích. Tři cizinci cestovali 14. října 2008 vozidlem Renault 19 s polskou poznávací značkou po silnici mezi Horní Řasnicí a Novým Městem pod Smrkem na Liberecku. Krátce po desáté hodině dopoledne řidič na úzké asfaltové silnici v pravotočivé zatáčce patrně vlivem vysoké rychlosti dostal smyk, vozidlo se mu nepodařilo na komunikaci udržet a vylétl mimo ní, kde čelně narazil do stromu.

Bilance této autonehody, která byla patrně opět zapříčiněna zbytečně vysokou rychlostí, je tragická. Řidič vozidla zemřel na místě ještě před příjezdem záchranářů. Druhý muž sedící na zadních sedadlech zemřel při vyprošťování z vraku vozidla a lékařům se jej již oživit nepodařilo. Spolujezdec na předním sedadle utrpěl velmi těžká zranění a byl transportován do nemocnice.

foto: HZS

obrázek ke článku: Autonehoda – dva cizinci se domů již nevrátí obrázek ke článku: Autonehoda – dva cizinci se domů již nevrátí
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama