Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2579 hlasů v anketě 2579
ne
3770 hlasů v anketě 3770

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Dopravní nehody, autonehody a bouračky

Dopravní nehody, autonehody a bouračky - děsivá situace na českých silnicích a velké množství dopravních nehod nás nutí vytvořit tuto sekci. Nalezenete zde pravdivý obrázek o chování řidičů na silnicích, následky mnohdy zbytečně riskantní, neopatrné a bezohledné jízdy, která je často příčinou dopravní nehody. Dopravní nehody zaviní řidiči, kteří svojí riskatní jízdou ohrožují nejen sebe a řidiči pod vlivem alkoholu. Velký podíl na autonehodách má i nepřizpůsobení jízdy počasí a stavu silnice. Naším cílem je varovat před následky dopravní nehody, ne šokovat ani parazitovat na neštěstí jiných. Vzpoměňte si na následky autonehody, až budete příště někam spěchat!!! Nebo si vážně myslíte, že dopravní nehody se Vás netýkají????

Co dělat pří dopravní nehodě >>


Datum od: do:

Řidička v Toyotě zemřela při srážce s náklaďákem

obrázek ke článku: Řidička v Toyotě zemřela při srážce s náklaďákem

01.07.2014 - Zcela zbytečně zemřela při dopravní nehodě třitřivćetiletá žena. Její se po vyjetí na krajnici dostal do protisměru, kde se srazil s nákladním Volvem. Žena neměla šanci přežít. Více informací »

Tři basketbalisté zemřeli při dopravní nehodě u obce Pleše

obrázek ke článku: Tři basketbalisté zemřeli při dopravní nehodě u obce Pleše

16.01.2014 - Neskutečně tragické následky měla dopravní nehoda při které řidič nezvládl vozidlo Škoda Superb, které se převrátilo na bok a narazilo do stromu. Všichni tři cestující, spoluhráči z jindřichohradeckého basketbalového týmu utrpěli zranění neslučitelná se životem a zemřeli na místě dopravní nehody. Více informací »

Tři lidské životy vyhasly u obce Šedivec

obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly u obce Šedivec

23.07.2013 - Tragickou bilanci má i dopravní nehoda dvou vozidel, která se střetla na křižvatce u obce Šedivec nedaleko Žamberka. Na místě autonehody zemřeli tři lidé. Více informací »

Nezvládl průjezd zatáčkou a o strom zdemoloval Punto

obrázek ke článku: Nezvládl průjezd zatáčkou a o strom zdemoloval Punto

11.04.2013 - Devatenáctiletý mladík Fiatu nezvládl průjezd zatáčkou a čelně narazil do stromu. Při nehodě utrpěl těžká zranění Více informací »

Nepřizpůsobil rychlost a způsobil smrt spolujezdkyně

obrázek ke článku: Nepřizpůsobil rychlost a způsobil smrt spolujezdkyně

15.01.2013 - Na namrzlé vozovce se srazilo osobní vozidlo Škoda s nákladním Opelem. Spolujezkyně nepřežila a oba řidiči skončili v nemocnici. Více informací »

Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče

obrázek ke článku: Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče

15.01.2013 - Řidič Octavie zemřel ve vraku Octavie poté co ji sešrotoval návěs na sjetých gumách, kerý se dostal v provotočivé do protisměru. Spolujezdec byl transportován do nemocnice. Více informací »

Nepozornost při otáčení ho stála život

obrázek ke článku: Nepozornost při otáčení ho stála život

08.11.2012 - Za svoji nepozornost zaplatil čtyřiapadesátiletý Slovák daň nejvyšší. Zemřel na následky těžkých zranění utrpěných při dopravní nehodě na Uherskohradišsku. Více informací »

Při předjíždění zabil ženu v protisměru

obrázek ke článku: Při předjíždění zabil ženu v protisměru

22.10.2012 - Jedna žena zemřela a čtyři osoby se zranili poté co jedeatřicetiletý řidič auta nezvládl předjížděcí manévr a čelně se střetl s protijedoucím autem. Muži nyní hrozí až šest let za mřížemi. Více informací »

Nehoda ve Vysokém Mýtě si vyžádala lidský život

obrázek ke článku: Nehoda ve Vysokém Mýtě si vyžádala lidský život

11.07.2012 - Při dopravní nehodě přímo ve Vysokém Mýtě narazilo osobní vozidlo do stromu. Řidič zemřel na místě autonehody a další žena utrpěla zranění hlavy. Více informací »

Tragédie nedaleko Hrádku nad Nisou

obrázek ke článku: Tragédie nedaleko Hrádku nad Nisou

29.05.2012 - Při tragické dopravní nehodě zahynuli tři lidé. Dva mladí muži, jedna nezletilá dívka a nezletilý chlapec. Další devatenáctiletý spolujezdec byl s těžkými zraněními letecky transportován do nemocnice. Více informací »

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

   starší »


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama