Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli

obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli

Tři zranění mladí lidé při dopravní nehodě mezi obcemi Kvasice a Tlumačov – výsledek riskantního předjížděcího manévru.

Teprve jednadvacetiletý řidič způsobil těžkou autonehodu při které byly zraněny tři lidé. K události došlo na silnici mezi obcemi Kvasice a Tlumačov 3. prosince 2008 o půl jedné odpoledne. Řidič osobního vozidla Fiat Punto se rozhodl k předjetí pomaleji jedoucího vozidla předním. Při dokončování manévru však dostal s vozidlem smyk, vyletěl mimo silnici do pole, kde se vozidlo převrátilo. Trosky vozidla byly rozházené v okruhu několika metrů.

Tato těžká dopravní nehoda se naštěstí obešla bez lidských obětí. Řidič utrpěl vážné poranění hlavy. Jeho dvě spolujezdkyně byly také zraněny. Lékařská služba je po prvotním ošetření převezla do nemocnice.

foto: HZS

obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli obrázek ke článku: Nezvládl předjíždění a v kotrmelcích skončil v poli
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama