Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2528 hlasů v anketě 2528
ne
3706 hlasů v anketě 3706

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Kriminální případy

Kriminální případy - zpracováváme pro vás největší kriminální příběhy všech dob spáchané na území našeho státu. Od motivu k činu, od vyšetřování k trestu. Brutální sériový vrazi Ladislav Hojer, Václav Mrázek, Olga Hepnarová, spartakiádní vrah Jiří Straka a mnoho dalších. Články jsou doplňeny o nejrůznější zajímavosti a především dobové autentické fotografie z Muzea Policie Čr , které mhou být brutální a vzbuzovat odpor.

Doživotní vězení pro Vladimíra Bayera, vraha nevinné dívky.

obrázek ke článku: Doživotní vězení pro Vladimíra Bayera, vraha nevinné dívky.

05.12.2007 - Dne 16.ledna 2001 zazvonil na policejní služebně v Moravském Berouně telefon a policisté přijali oznámení o zmizení sedmileté dívky. Její matka ji postrádá již několik hodin, kdy se dívka nevrátila ze školy. Více informací »

Jaroslav Papež vraždil v promítací kabině při představení

obrázek ke článku: Jaroslav Papež vraždil v promítací kabině při představení

23.10.2007 - V neděli 5. června 1966 začala matka Josefa Neumanna svého tehdy 11 letého syna postrádat. Prohledala okolí, zašla i do pasáže kina Metro a nakonec zmizení svého syna nahlásila Veřejné Bezpečnosti. Více informací »

Sexuální deviant Miroslav Stehlík prozrazen díky školní fotografii

obrázek ke článku: Sexuální  deviant Miroslav Stehlík prozrazen díky školní fotografii

02.10.2007 - Službu konající policisté z obvodního oddělení Veřejné bezpečnosti v Praze 9 přijali 10. srpna 1983 hlášení o nálezu mrtvoly v parku. Vyšetřování prokázovalo, že se jedná o brutální vraždu a mrtvá byla identifikována jako třicetiletá Zdeňka H. Více informací »

Vražedkyně Čubírková oddělila hlavu a tělo spálila v peci

obrázek ke článku: Vražedkyně Čubírková oddělila hlavu a tělo spálila v peci

18.09.2007 - Ve vlaku č. 819 jedoucím v odpoledních hodinách 9. prosince 1964 z Trnavy do Bratislavy cestovali necelé tři stovky cestujících pokojně až do okamžiku, kdy průvodčí objevil před stanicí Pezinok na záchodku lidskou hlavu. Že se jedná o surovou vraždu bylo zřejmé na první pohled. Více informací »

Ladislav Hojer - brutální vrah žen

obrázek ke článku: Ladislav Hojer - brutální vrah žen

10.09.2007 - Podle análů Muzea Policie Čr byl posledním popraveným v České republice pachatel brutálních vražd Ladislav Hojer. 3.října 1981 byla v Praze 5 nalezena mrtvola 51leté Anny Š.. Ležela na zádech, byla zcela nahá, měla roztažené nohy, kolem krku utažené dámské punčocháče a přes hlavu krajkovou košily. Více informací »

Spartakiádní vrah Jiří Straka

obrázek ke článku: Spartakiádní vrah Jiří Straka

10.09.2007 - Spartakiádní vrah - Jiří Straka, tak přesně novináři pojmenovali pachatele brutálních vražd v roce 1985 a to i přesto, že všechny skutky se staly ještě před zahájením spartakiády. Právě díky blížící spartakiádě byl vyvíjen tlak ze strany veřejnosti na rychlé zatčení nebezpečného pachatele. Více informací »

Vraždící účetní Miroslav Šmíd pro peníze rozřezal ženu.

obrázek ke článku: Vraždící účetní Miroslav Šmíd pro peníze rozřezal ženu.

10.09.2007 - Když v pondělí 23. dubna roku 1951 pracovníci zdymadla v Klecánkách vytáhli z řeky Vltavy balík a otevřeli ho závládlo mezi nimi zděšení. Balík obsahoval do dvou vínových přikrývek zabalený trup ženského těla bez hlavy a dolních končetin. Více informací »

Olga Hepnarová - tragédie na zastávce

obrázek ke článku: Olga Hepnarová - tragédie na zastávce

10.09.2007 - 10.7.1973 přijalo oddělení dopravních nehod Městské správy Veřejné bezpečnosti Praha oznámení o havárii nákladního vozu na tř. Obránců míru. Vozidlo řízené mladou řidičkou najelo na tramvajovou zastávku, kde čekalo několik desítek lidí. Tragédie na tramvajové zastávce otřásla národem. Více informací »

Václav Mrázek - sériový vrah

obrázek ke článku: Václav Mrázek - sériový vrah

10.09.2007 - Typický případ sériového vraha, který v 50. letech minulého století spáchal během pěti let sedm vražd se sexuálním motivem, čtyři pokusy o vraždu, šestnáct pohlavních zneužití či pokusů o ně je případ Václava Mrázka. Mrázek byl paradoxně nakonec dopaden při drobné krádeži. Více informací »

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama