Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
947 hlasů v anketě 947
ne
1674 hlasů v anketě 1674

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Kriminální případy

Kriminální případy - zpracováváme pro vás největší kriminální příběhy všech dob spáchané na území našeho státu. Od motivu k činu, od vyšetřování k trestu. Brutální sériový vrazi Ladislav Hojer, Václav Mrázek, Olga Hepnarová, spartakiádní vrah Jiří Straka a mnoho dalších. Články jsou doplňeny o nejrůznější zajímavosti a především dobové autentické fotografie z Muzea Policie Čr , které mhou být brutální a vzbuzovat odpor.

Doživotní vězení pro Vladimíra Bayera, vraha nevinné dívky.

obrázek ke článku: Doživotní vězení pro Vladimíra Bayera, vraha nevinné dívky.

05.12.2007 - Dne 16.ledna 2001 zazvonil na policejní služebně v Moravském Berouně telefon a policisté přijali oznámení o zmizení sedmileté dívky. Její matka ji postrádá již několik hodin, kdy se dívka nevrátila ze školy. Více informací »

Jaroslav Papež vraždil v promítací kabině při představení

obrázek ke článku: Jaroslav Papež vraždil v promítací kabině při představení

23.10.2007 - V neděli 5. června 1966 začala matka Josefa Neumanna svého tehdy 11 letého syna postrádat. Prohledala okolí, zašla i do pasáže kina Metro a nakonec zmizení svého syna nahlásila Veřejné Bezpečnosti. Více informací »

Sexuální deviant Miroslav Stehlík prozrazen díky školní fotografii

obrázek ke článku: Sexuální  deviant Miroslav Stehlík prozrazen díky školní fotografii

02.10.2007 - Službu konající policisté z obvodního oddělení Veřejné bezpečnosti v Praze 9 přijali 10. srpna 1983 hlášení o nálezu mrtvoly v parku. Vyšetřování prokázovalo, že se jedná o brutální vraždu a mrtvá byla identifikována jako třicetiletá Zdeňka H. Více informací »

Vražedkyně Čubírková oddělila hlavu a tělo spálila v peci

obrázek ke článku: Vražedkyně Čubírková oddělila hlavu a tělo spálila v peci

18.09.2007 - Ve vlaku č. 819 jedoucím v odpoledních hodinách 9. prosince 1964 z Trnavy do Bratislavy cestovali necelé tři stovky cestujících pokojně až do okamžiku, kdy průvodčí objevil před stanicí Pezinok na záchodku lidskou hlavu. Že se jedná o surovou vraždu bylo zřejmé na první pohled. Více informací »

Ladislav Hojer - brutální vrah žen

obrázek ke článku: Ladislav Hojer - brutální vrah žen

10.09.2007 - Podle análů Muzea Policie Čr byl posledním popraveným v České republice pachatel brutálních vražd Ladislav Hojer. 3.října 1981 byla v Praze 5 nalezena mrtvola 51leté Anny Š.. Ležela na zádech, byla zcela nahá, měla roztažené nohy, kolem krku utažené dámské punčocháče a přes hlavu krajkovou košily. Více informací »

Spartakiádní vrah Jiří Straka

obrázek ke článku: Spartakiádní vrah Jiří Straka

10.09.2007 - Spartakiádní vrah - Jiří Straka, tak přesně novináři pojmenovali pachatele brutálních vražd v roce 1985 a to i přesto, že všechny skutky se staly ještě před zahájením spartakiády. Právě díky blížící spartakiádě byl vyvíjen tlak ze strany veřejnosti na rychlé zatčení nebezpečného pachatele. Více informací »

Vraždící účetní Miroslav Šmíd pro peníze rozřezal ženu.

obrázek ke článku: Vraždící účetní Miroslav Šmíd pro peníze rozřezal ženu.

10.09.2007 - Když v pondělí 23. dubna roku 1951 pracovníci zdymadla v Klecánkách vytáhli z řeky Vltavy balík a otevřeli ho závládlo mezi nimi zděšení. Balík obsahoval do dvou vínových přikrývek zabalený trup ženského těla bez hlavy a dolních končetin. Více informací »

Olga Hepnarová - tragédie na zastávce

obrázek ke článku: Olga Hepnarová - tragédie na zastávce

10.09.2007 - 10.7.1973 přijalo oddělení dopravních nehod Městské správy Veřejné bezpečnosti Praha oznámení o havárii nákladního vozu na tř. Obránců míru. Vozidlo řízené mladou řidičkou najelo na tramvajovou zastávku, kde čekalo několik desítek lidí. Tragédie na tramvajové zastávce otřásla národem. Více informací »

Václav Mrázek - sériový vrah

obrázek ke článku: Václav Mrázek - sériový vrah

10.09.2007 - Typický případ sériového vraha, který v 50. letech minulého století spáchal během pěti let sedm vražd se sexuálním motivem, čtyři pokusy o vraždu, šestnáct pohlavních zneužití či pokusů o ně je případ Václava Mrázka. Mrázek byl paradoxně nakonec dopaden při drobné krádeži. Více informací »

Povinné ručení
Pojištění automobilu vybírejte s ePojištěním.cz
Zimní pneumatiky
Hledáte levné pneumatiky? Široká nabídka značkových pneu skladem

Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama