Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2528 hlasů v anketě 2528
ne
3706 hlasů v anketě 3706

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Cizinecká policie

Vietnamec, Slovák nebo Číňan?

18.03.2009 - Policisté z cizinecké police Břeclav řešili zajímavý oříšek v podobě zadrženého Vietnamce, který se prokázal slovenskými doklady znějící na čínské jméno. Více informací »

Drogový dealer putoval rovnou do basy

26.02.2009 - Čech Václav V. byl ve skutečnosti Martin M. ze Slovenska a měl sedět ve vězení za drogové delikty. Policistů z Cizinecké policie tato skutečnost neunikla. Více informací »

Cizinec na mol skončil v policejní cele

05.02.2009 - Zvláštní chování rakouské občana neušlo hlídce Cizinecké policie a rozhodla se jej zkotrolovat. Řidič nadýchal téměř 2,5 pormile alkoholu. Více informací »

Informace z Cizinecké policie - žena z Thajska měla neplatné vízum

23.01.2009 - V sobotu 10. ledna hlídka přistihla ženu thajské státní příslušnosti s neplatným vízem. Ženu nyní čeká vyhoštění z České republiky. Více informací »

Cizinecká policie

Cizinecká policie je útvar Policie ČR s celorepublikovou působností a zvláštní specializací. Mezi hlavní úkoly Cizinecké policie patří odhalování nelegální migrace občanů jiných států a povolování vstupu a pobytu cizinců na území České republiky. Cizinecká policie má též za ůkol potírat trestnou činnost páchanou v souvislosti s překračováním státních hranic.

Cizinecká policie - členění

Cizineckou policii řídí Ředitelství služby cizinecké policie sídlící v hlavním městě Praze. Dále jsou vytvořena Oblastní ředitelství cizinecké policie, která sídlí v Ústí nad Labem, Plzni, Praze, Ostravě, Hradci Králové, Brně a Českých Budějovicích. Pod Oblastní ředitelství spadají jednotlivé Inspektoráty cizinecké policie sídlící v okresních městech.

Cizinecká policie - kontaktní údaje

Informační linka pro pobyt cizinců na území ČR:

Cizinecká policie kontakt


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama