Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Aktuality - Policie ČR informuje

Osoby v pátrání, hledané osoby, pohřešované osoby

Databáze obsahuje záznamy o hledaných, pohřešovaných osobách, které Policie Čr vede v pátrací evidenci o osobách hledaných a pohřešovaných. Zpřístupněné záznamy jsou platné k termínu aktualizace databáze na internetu. Více informací »

Příspěvky, názory a komentáře veřejnosti

V této kategorii dostává prostor veřejnost. Má tak jedinečnou šanci vyjádřit se k práci Policie Čr, případně požádat ostatní o radu. Více informací »

Ceny dálničních známek v Rakousku a Slovinsku

24.06.2015 - Jak je uvedeno v předchozím článku i letos vyrazí desetitisíce českých řidičů na svou letní dovolenou k moři do Chorvatska či Itálie. Většina z nich využije k cestě do cílové destinace rakouské a slovinské dálnice. V takovém případě na řidiče čekají poplatky spojené s jízdou po dálnicích. Je dobré dopředu vědět kolik zaplatíte a kde lze koupit rakouskou či slovinskou dálniční známku, popřípadě kudy placené úseky objet. Více informací »

Ceny dálničních známek v Rakousku, Slovinsku a mýtné v Chorvatsku

obrázek ke článku: Ceny dálničních známek v Rakousku, Slovinsku a mýtné v Chorvatsku

01.07.2014 - Tisíce českých turistů zamířilo jako každoročně k oblíbenému Jadranu. Při své cestě do Chorvatska budou nejčastěji přejíždět přes Rakousko a Slovinsko. Více informací »

Dopravní nehody v roce 2012 v číslech

obrázek ke článku: Dopravní nehody v roce 2012 v číslech

10.01.2013 - Dne 8.ledna 2013 byly na tiskové konferenci v budově Policejního prezidia v Praze zveřejněny údaje týkající se dopravních nehod v České republice za rok 2012. Ze zprávy vyplývá, že na našich silnicích zahynulo nejméně osob od roku 1961. Více informací »

Na RallyShow Uherský Brod tragicky zahynuly čtyři dívky

12.11.2012 - Obrovská tragedie se stala při závodech rally, které se uskutečnily nedaleko obce Lopeník. Závodní vozidlo vyjelo mimo trať a vlétlo do diváků. Na místě události zemřely čtyři dívky ve věku 7 až 20 let. Další tři lidé byli zraněni. Více informací »

Co potřebujete vědět při cestě autem do Chorvatska či Itálie?

obrázek ke článku: Co potřebujete vědět při cestě autem do Chorvatska či Itálie?

15.06.2012 - Doba letních dovolených se kvapem blíží a mnoho motoristů se připravuje na cestu autem k moři například do Chorvatska či Itálie. Na co by se každý motorista měl připravit? Více informací »

Policie ČR má nové Passaty

03.04.2012 - Vozový park Auto-teamu Policie ČR se rozrostl o dvacet speciálně vybavených vozidel značky Volkswagen Passat. Dohromady již tak mají policisté 35 moderních vozidel určených k dohledu nad silničním provozem především na dálnicích a silnicích I. třídy a stíháním silničních pirátů. Více informací »

Nejtragičtější dny na českých silnicích roku 2011 byly středy

obrázek ke článku: Nejtragičtější dny na českých silnicích roku 2011 byly středy

16.01.2012 - Na tiskové konferenci Policie České republiky byla zveřejněna čísla týkající se dopravní nehodovosti v České republice v roce 2011. Více informací »

Motorkářská sezóna začala a má už své oběti

obrázek ke článku: Motorkářská sezóna začala a má už své oběti

04.04.2011 - Letošní motorkářská sezóna sotva začala a již si výžádla oběti na životech. Na následky dopravní nehody zemřelo již několik řidičů silných strojů. Více informací »

Novinky na webu - aktualizace kontaktních údajů

25.02.2011 - Ve snaze udržet veškeré údaje v co nejaktuálnější pobobě jsme konce února 2011 aktualizovali kontaktní údaje na krajská ředitelství Policie České republiky. Více informací »

plk. Mgr. Petr Lessy - nový policejní prezident

obrázek ke článku: plk. Mgr. Petr Lessy - nový policejní prezident

23.02.2011 - 24.ledna 2011 byl plukovník Petr Lessy jmenovám ministrem vnitra Radkem Johnem novým policejním prezidentem. Kdo je Petr Lessy a co padlo na tiskové konferenci přinášíme v dnešním článku. Více informací »

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

   starší »


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama