Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Aktuality - Policie ČR informuje

Osoby v pátrání, hledané osoby, pohřešované osoby

Databáze obsahuje záznamy o hledaných, pohřešovaných osobách, které Policie Čr vede v pátrací evidenci o osobách hledaných a pohřešovaných. Zpřístupněné záznamy jsou platné k termínu aktualizace databáze na internetu. Více informací »

Příspěvky, názory a komentáře veřejnosti

V této kategorii dostává prostor veřejnost. Má tak jedinečnou šanci vyjádřit se k práci Policie Čr, případně požádat ostatní o radu. Více informací »

Stáhněte si povinný leták do auta

obrázek ke článku: Stáhněte si povinný leták do auta

30.12.2010 - Od 1.ledna 2011 musíte mít ve vozidle leták informující o tom co dělat v případě dopravní nehody a jak postupovat při pomoci zraněným. Více informací »

Povinnost vybavit auto novou lekérničkou se blíží

obrázek ke článku: Povinnost vybavit auto novou lekérničkou se blíží

18.11.2010 - Od první ledna 2011 musí být všechna motorová vozidla vybavena novou lékarničkou. Řidičům, kteří tuto povinost nesplní hrozí případné předvolání ke správnímu řízení a pokuta až do výše 2.000 korun! Více informací »

Dopravní nehody po vlivem alkoholu

obrázek ke článku: Dopravní nehody po vlivem alkoholu

26.10.2010 - Řidičů a řidiček, kteří usednou za volant pod vlivem alkoholu neubývá. Svědčí o tom i události několika posledních dní, kdy byly autonehody po vlivem alkoholu na denním pořádku. Více informací »

Kamery zachycují dopravní nehody

obrázek ke článku: Kamery zachycují dopravní nehody

09.08.2010 - Kamery instalované na křižovatkách zachycují mnohdy hrůzné následky dopravní nehody. Podívejte se, co bývá nejčastější příčinou autonehody a jak otřesné mohou být jejich následky. Více informací »

Pronásledování ujíždějícího motorkáře natočené policejní hlídkou

obrázek ke článku: Pronásledování ujíždějícího motorkáře natočené policejní hlídkou

19.07.2010 - Číslo ukazující na extrémní nárust úmrtí následkem dopravní nehody o letošních prázdninách se den ode dne zvyšuje. Mnoho z těchto obětí tvoří řidiči motorek. Jak dokážou někteří majitelé silných strojů riskovat ukazuje záznam kamery umístěné v policejním voze. Více informací »

Vyměňte si starý řidičský průkaz

obrázek ke článku: Vyměňte si starý řidičský průkaz

14.07.2010 - Mnoha tisícům řidičů v v České republice končí platnost řidičských průkazů. Kterých dokladů se to týká a odpovědi na další nejčastější otázky najdete v dnešním článku. Více informací »

Nález mrtvého muže u Čeperky

obrázek ke článku: Nález mrtvého muže u Čeperky

14.07.2010 - Pomozte Policii České republiky zjistit totožnost muže, jehož tělo bylo nalezeno 4.července 2010 u obce Čeperka. Více informací »

Motokolo – s řidičákem či bez něj?

14.05.2010 - V posledních letech se i u nás začaly prodávat takzvaná motokola. Mnoho lidí však mylně myslí, že při řízení motokola není podmínkou řidičský průkaz. Ne vždy tomu tak je. Více informací »

Video - Řidiči nerespektují výstražná znamení na přejezdech

obrázek ke článku: Video - Řidiči nerespektují výstražná znamení na přejezdech

12.04.2010 - Na začátku roku 2010 výrazně narostl počet dopravních nehod na železničních přejezdech. Zahynulo při nich již několik osob. Co je nejčastější přičinou střetu vozidla s vlakem? Více informací »

Drogy za volantem

obrázek ke článku: Drogy za volantem

15.03.2010 - Nejenom přítomnost alkoholu, ale i drog je předmětem zjišťování policistů při kontrolách řidičů. O tom, že někteří řidiči usednou za volant pod vlivem drog se přesvědčují dnes a denně. Stejně tomu bylo i dvaadvacetiletého řidiče v Havířově. Více informací »

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

« novější      starší »


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama