Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1852 hlasů v anketě 1852
ne
2500 hlasů v anketě 2500

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Poděkování policejním motorkářům

Po Praze se den co den pohybují čtyři desítky policejních motorkářů. A jak je uvedeno dále, jejich činnost nehodnotí pouze nadřízení…

„Dobrý den, dnes ráno kolem 8. hod. jsem přijížděla do Prahy na Černém Mostu a hned kousek za ním na Pražském okruhu byl z dálky vidět v pravém pruhu policista na motorce s výraznou žlutozelenou vestou. Já odbočovala v Krči, policista na motorce jel dál. Celou dobu jel rychlostí trošku pod tou povolenou. Auta v levém pruhu ho míjela vzorně tou povolenou rychlostí nebo jenom malinko přes, nikdo nedělal žádné "myšky" těsně před druhého kvůli ušetření 3 vteřin času,… Bylo to skvělé. Tak bezpečný průjezd Pražským okruhem / Jižní spojkou nepamatuji, žádní piráti silnic najednou nikde nebyli, a že jich jinak člověk potkává spousty. Moc díky! Myslím, že tohle funguje mnohem lépe, než všechny kamery a vybírání pokut na nepotřebných místech.

Za všechny, co chtějí bezpečnější provoz na našich silnicích, volám: "Díky! Jen houšť!!!" :-)“


Poděkování řidičky.

zdroj:  Internet MVČr,  Policie Čr Praha, správa hl. m. -  por. Tomáš Hulan

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Algrekson | 26. 10. 2020 - 16:36:22

chtěl bych říct pár slov

za těch 8 let v Kutný Hoře jsem poznal spoustu lidí oni pořád ode mě něco vyžadovali někteří jsou mě zadlužený protože jsem jim dával peníze a taky věci na prodej jako byli mobilní telefony aby si mohli získat peníze na konec chtěli po mě 20 tisíc korun a to už jsem musel nahlásit nyní žiju v Kostelci nad Labem a přestěhoval jsem se před 3 měsíci a taky proto že jsem byl sexuálně nucen Mladéží v Kutný Hoře a byl jsem jimi sexuálně optěžován

Algrekson | 09. 04. 2019 - 17:18:26

sledovál jsem pořad s panem Kájínkem

sledovál jsem ho v televizním pořadu už od samého začátku lhál i na otázku jestli je vrah svíralo se mě hruť když hovořil ano jeto vrah ale ne ledajaký vrah stál a koukál se jak umírá chce zmenit svou vynu ale já vím že to nezmění je to v něm a spáchál by to znovu to že jsem si myslel o jeho nevyně on dokáže předstírat a tvářit se jako byse nic nestalo ale já ho vyděl a jsem přesvědčen stoprocentně že se stál obětí strestnýho činu ale on sám nevraždil ale byl při tom a to má v hlavě

Algrekson | 25. 09. 2018 - 13:08:55

Někdo z Ledče nad Sázavou mě obtěžuje

http://www.fotopodarki.com/multimedia/penumbra_lulliloo.html

Algrekson | 12. 08. 2018 - 17:19:27

tak ten můj bejvalej lékař a psychiatr

Louis Radosa psychiatr sexuolog Ledeč nad Sázavou Havlíčkův Brodmne před 6 lety křivě nařknul z pedofilie dokonce si i vypracovál posudek na mou osobu který o mě nevypovídál skutečnou pravdu Byl jsem na vyšetření na PPG v Brně z výsledku vyšlo ve skutečnosti na jevo že jsem orientovaný na dospělé ženy a na dětské oběti nespolehlivé ten člověk který udělál ze mě pedofila se ohání na internetu přikládá tam opravdu nevhodné témata nebyl za ten to trestný čin poškození cizé osoby ani potrestán ani mu nebyla uložena pokutná a nebyl ani vyšetřován za ten to zločin kdy mne ošklivě poškodil já říkám u Mě byla zjištěna podprůměrná Inteligence a na základě toho IQ mě to tak to udělál mě naměřili 85 IQ a to soudní znalec Marius Bys z Psychiatrie mám to i v posudcích že trpím lehkou mentální retardací moc dobře si ovědomuji že to bylo od něj hodně špatný pokus jenom kvůli mému IQ A Kvůli penězům Důchodu

Algrekson | 03. 08. 2018 - 16:05:00

tak jsem odhalil podvodníky který se vydáváj za důvěrihodný právníky v pozustalo

Vážení Martin Torák,
Mnohokrát děkuji za rychlou odpověď na můj dopis. V odezvě, Můj drahý, vím, že dopis tak velikého způsobí, že se někdo obává, ale věř mi upřímně, že je to skutečné a ne vtip.

Za prvé vás ujišťuji, že tato transakce je 100% legální a bezriziková jak nyní, tak po nárokování. Jsem zde jako osobní právník zemřelého, abych zajistil, že budeme mít úspěšně nárok. Nezapomeňte, že jsem součástí postupu a pro vaše informace, mám všechny dokumenty a informace týkající se tohoto vkladu, které mi svěřil můj pozdější klient před jeho smrtí jako jeho osobní právník v oblasti finančních záležitostí a to je důvod, své pravomoci, abychom zajistili, že máme bezesporu transakci. tak můj drahý se neboj se o tomto vztahu. Je to skutečné.

V ořechové struktuře budu rád stručně shrnout to, co jsem řekl v mém prvním návrhu; Můj zemřelý Klient byl velký zákazník společnosti Union Togolaise De Banque. Provozoval kódovaný účet a zemřel na automobilovém nehodě. Byl civilním inženýrem a dodavatelem, který se zabýval mnoha projekty v západní Africe. Měl manželku a dceru, samozřejmě, všichni byli na stejném vozidle, jako byli na dovolené. Má zde registrovanou společnost v Togu, ale po jeho zániku se složil.

Můj drahý Martin, můžete nebo nemusí být úzce spjat s mým pozdějším klientem. Konkrétně jsem dostal informace během svého hledání důvěryhodného partnera, který bude stát jako další příbuzný mému pozdnímu klientovi před bankou, aby tento fond bude uvolněna a převedena na vás. Během let jsem hledal svého blízkého příbuzného a spojil se s velvyslanectvím, ale moje pokusy se ukázaly marné. Zatímco se snažím splnit stanovenou lhůtu banky, aby učinil toto ustanovení, které bude vést ke konfiškáci, když nedodržím v příslušném právním předpisu takový nevyžádaný fond, který překročí pětileté ustanovení zákona po zániku mého pozděho klienta, dokud nenajdu svůj kontakt podrobnosti. Nebylo to omylem, protože jsem provedl důkladný výzkum, než jsem vás kontaktoval. Rád bych s vámi mluvil po telefonu, abych vás objasnil o této transakci a slyšel jsem přímo od vás, abych zvýšil svou důvěru v vás v ujištění o vzájemné důvěře a sliboval, že mi nezapře svůj vlastní podíl brzy je tento fond převeden do vazby. Proto žádám, abyste mi poskytli své dostupné telefonní číslo, abych vám mohl zavolat.

Můj pozdější klient nemá žádnou vůli, ale další příbuzný byl jeho jediná dcera, která zemřela spolu s ním, a proto jsem zákonem pověřen jako jeho osobní právník, abych poskytl nejbližší příbuzný / příbuzenský vztah, který požaduje bankovní rada poskytnu cizí příbuzenské příbuzné, kteří musí sdílet stejné příjmení se svým pozdějším klientem, jak je zakotveno v jeho smlouvě o vkladu. Zákon dědictví v mé zemi nestanoví ustanovení o hospodaření s nemovitostmi / dohodou spíše o oprávněném dědicovi / příjemci. A to je důvod, proč jsem vás kontaktoval, abyste se stali příštím příbuzným mému zesnulému klientovi, abyste byli schváleni dědicem / příjemcem v souladu se zákonem.

Mějte na paměti, že budete muset projít řádným a legálním procesním řízením, aby nárok byl plně legalizován a / nebo notářsky ověřen. To je důvod, proč vás musím řádně řídit, dokud budeme konečně mít fond připojený k libovolnému účtu podle vašeho výběru pro naše sdílení. Sleduji všechny formy zákonnosti jako advokáta a chci, abyste také věděli, že bude dodržena veškerá obvyklá právní forma převodu, což by nám bylo prospěšné před, během a po potvrzení převodu na váš bankovní účet .

Musím vám oznámit, že potřebujeme důvěrně a zralou práci s tímto projektem kvůli množství, které je k tomu zapotřebí. Množství může snadno vyvolat obočí od nikoho, a proto musí být mezi námi manipulováno.

Prostředky budou převedeny na vás jako příjemce a budou sdíleny podle navrhovaného poměru sdílení 50:50, tj. 50% pro mě a 50% pro vás. Poskytnu všechny potřebné legálně obstarané dokumenty, které podpoří veškeré nároky, které učiníme ohledně tohoto procesu, a vyžádáme si pouze porozumění a spolupráci a zachováváte velmi vysoký smysl pro důvěrnost, dokud nepotvrdíme převod našeho fondu na váš nominovaný bankovní účet na nám umožňují dosáhnout úspěchu v rámci legitimní dohody a odstranit jakoukoli odpovědnost vyplývající z jakéhokoli porušení převládajících zákonů.

Jakmile mám vaše upřímné ujištění, že si můj podíl na důvěře udrží, aniž by mi byl odepřen moje podíl, jakmile bude tento fond převeden na vás, Má drahá, s poskytnutými daty, vyplním a předložím text žádosti o záměr Vaše jméno pro banku, s uvedením nároků na propuštění a převedení uvedeného fondu poté, co budu mít možnost se s vámi setkat ve vaší zemi za svůj podíl a moje investice tam v nějaké ziskové činnosti, kterou mi doporučíte.

Požaduji také, abyste mi poskytli níže uvedené informace, aby mi umožnili, abych vám za účelem převodu fondu zaslal platitelskou banku zde ve vašem zastoupení žádost o platbu a také zvýšit svou důvěru vůči vám.

Vaše celé jméno................
Tvůj věk...............
Váš rodinný stav .............
Vaše profese............
Vaše adresa bydliště ..............
Tvé telefonní číslo..........................

Oceníte vaši rychlou odpověď nebo zavoláte, abychom mohli tento projekt oficiálně zahájit.

Těšíme se na slyšení od vás co nejdříve.

S pozdravem,
BARRISTER NICDO AWO ESQ
Senior Advocate, mezinárodní právní praktik
Nicdo Awo komory a finanční zástupce
Komora Adresa: 101 Assigame
Tel: + 228-9615-7827
Rychlá odpověď

Algrekson | 18. 06. 2018 - 16:58:07

Ty lidi to použili proti lidem z Institucím

Martin Toula Jan Pešek Aleš Procházka přeposlali moje dopisy na různá Instuce v kterých se vyjadřuji a vyhrožuji jim smrtí když neuposlechnou varování ty dopisy na ruzná Instituce přeposlali oni aby upozornili sami na sebe s mím rukopisem vysvětlení je takové když jsem před 9 lety je poprvé vyděl hrát fotbal tehdá mě bylo 20 let nikdy však bych nevěřil že mě provedou takovou lumpárnu jsem plně zotpovědný za své činy přiďte si Pro mě jsem zde

Algrekson | 26. 01. 2018 - 07:40:07

musím vám něco ukázat

Mýsto abyste to splatili mě tak to platíte lidem který stím nemáj nic společnýho já bych si od vás ani těch 16.500 ani nevzál protože za peníze si nekoupíte Zdraví Prátelství ani Kamarádství ani vás skažený život přestaňte stím zesměšňujete nejenom mou ososbu ale i sebe
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 1 d
Aleš Procházka Jr.
Aleš Procházka Jr. Vy zesměšňujete jen sám sebe . Proč bysme to měli splatit , či co to píšete , zrovna vám ? Tyto lidé jsou našimi přáteli , věrnými fanoušky a hlavně lidé se srdcem na správném místě .. tak se přestaňte takhle vyjadřovat.. Když vám parta mladých kluků (...Zobrazit více
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 1 d
Torák Martin
Torák Martin ale já vám ty kamarádi z Háje přeju jen si to vše vyskoušejte jaký to je z bláznama který každou chvíli končej na psychiatrii v Brodě jenom si to okuste já jsem si to skusil a utekl jsem v čas
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 1 d
Torák Martin
Torák Martin a až něco budou hlásit v televizi o lidech v háji u ledče nad vsázavou co zase provedli tak já budu první který se na to bude koukát a řehnit se tomu
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 1 d
Torák Martin
Torák Martin a sám vám můžu řict že ty doktoři a psychiatři je máj tak akorát dost
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 1 d
Frantik Hoffmannek
Frantik Hoffmannek Aleši nechci se tady ted Martina zastávat protože to napsal dosti špatným způsobem ale vim co mel na mysli. Martin když býval ještě v Hájí tak navštěvoval všechny domácí zápasy A týmu, B tymu,dorostu i žáků co já si pamatuju a vždy fandil. Samozřejmě ...Zobrazit více
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 1 d
Torák Martin
Torák Martin a když se neznáme což mě bylo řečeno tak se neuvidíme v Ledči nad Sáazvou 22.2.2018 to pojedu na návštěvu do ledče
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 20 h
Torák Martin
Torák Martin nechci vás až přijedu na návštěvu do Ledče nad Sáazvou vydět v blízkosti mé osoby držte se odemně na 100 metru O.
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 10 h
Aleš Procházka Jr.
Aleš Procházka Jr. zahrajeme si jednu hru , všichni od vás budeme daleko , tak jako vy od nás .. to je docela super hra ;)
Spravovat
To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 8 h
Torák MartinAlgrekson | 25. 11. 2017 - 09:45:35

tak jsem se dozvěděl pravdu

beru léky hlavně Andracur to je hormonální lék který potlačuje hormony v těle ten to lék beru kvůli tomu že jsem lidem řekl že všechny preparáty obsahujou chemikálie a že to není to zdravé pro lidské tělo já bych jenom řekl tohle čistě a jistě to narščení z pedofilie bylo kvůli penezům protože jsem podprůměrně Inteligentní mám IQ 85 tak se doktoři a psychiatři domníváli že bych díky tomu IQ 85 mohl příd o důchod a kvůli tomu beru tyhle léky Marius Bys to zvrátil a řekl čistou pravdu o mé sexualitě kde se sám vyjádřil že jsem orientovaný čistě a jistě na dospělé ženy a na děské oběti nespolehlivé a já tomuhle člověku Mariusovi Bysovi věřím protože dlouhá léta spolupracuje ze soudama a nikdy mě ani soudům nelhal je to skušený soudní znalec psychiatr a doktor a nikdy by o člověku nic špatného neřekl pokuť ten člověk už něco nespáchál

Algrekson | 30. 08. 2017 - 17:06:33

tak jsem konečně v pořádku

tak jsem konečně v pořádku Pan Slavomír Piětrucha mě konečně dostal do klidu vynikající medicínou léky který mě skutečně pomohli se sklidnit a vyrovnat se celých 4 roky a 8 měsíců jsem spolupracoval s panem psychiatrem na konec jsem se stoho nepříznivého stavu dostal když si to vezmu tak jsem moc rád že jsem nikomu nic neprovedl protože jsem byl z tý pravdy Mariuse Byse tak rozetej jako lokomotiva jako parní Válec a jsem rád že jsem nikomu nic neudělál ani sám sobě protože to co jsem prožívál si nikdo neumí přectavit v jaký jsem byl rážy nikoho jsem nechtěl ani vydět z nikým jsem se nechtěl bavit a ani nyní se nechci dostat do takového stavu kdy bych byl nebezpečný sám sobě i svému okolí nikam jsem nechodil pokuť jsem se na to opradu necítíl a nebyl jsem si jistý tím že nikomu nic neudělám několikrát jsem měl myšlení na sebevraždu nebo že když mě někdo bude obtěžovát že mu dám nečím po hlavě bylo to o foús a nikomu bych nic zlého neudělál a nebylo to jednoduchý ale z psychiatrem panem Piětruchou jsem to v pohodě a klidu prodiskutoval a on mě skvěle pomohl

Algrekson | 31. 07. 2017 - 20:06:07

Tak už jsem v pořádku tak zaplať Pán Bůch

tak jsem konečně po 5 letech za se stabilní dostal jse léky který konečně zabíraj velice dobře na tu mojí nemoc zákeřnou nemoc od tý doby co jsem Přijel jsem do kutný hory z Ledče nad Sázavou tak se to semnou vezlo ohromným způsobem až to dovršilo k nepříemným zhoršením zdravotního stavu nyní se už cítím mnohem lépe a ještě pár měsíců se budu muset doléčit a stabilizovat se na 100% abych mohl reprezentovát českou republiku Na Mistrovství Evropy ve Dvoře králové nad Labem

Algrekson | 25. 07. 2017 - 13:44:33

Dopustil jsem se několika trestných činu v Domově Barbora

Já Martin Torák z Domova Barbora jsem se dopustil několika trestných činu napadení zaměstance kterýmu se na konec nic nestalo zaplat pám bůh a šikanace na klientech kdy jsem si od nich pučovál cigarety který jse pak splácel ze svého účtu na depozitaři

Algrekson | 25. 07. 2017 - 14:08:16

a To díky zhoršenýmu zdravotnímu stavu

a to díky zhoršenýmu zdravotnímu stavu

Algrekson | 23. 07. 2017 - 22:08:10

neznámí škrtič žen nebo že jsem udajně měl znásilinit 17 letýho hocha v Jíhlavě

to už přehánějí někomu už přeskočilo a dělá ze mě někoho kým já nejsem a moc dobře vím o koho jde a když to čtu tak jeto jediná osoba s totožným rukopisem a tím je Ondřej Bíza z Ledče nad Sázavou zavřete ho protože o mě rozesílá po internetu takové spámi který se neshodujou se skutečností já jsem si v ledči nad sázavou prožil sví peklo a jak jde vydět tak to neskončilo a dál se budou šířit tyhle spámi na mojí adresu

Algrekson | 02. 06. 2017 - 20:24:30

Příjmám Mezilidských vztahů Kamarádu a přátel

Příjmám Mezilidský vztahy Kamarádů a Přátel a Ukončení povstání na Vysočině Mladíma lidma když nebude Mírová dohoda dokončena Nebudu Mezilidský vztahy kamarádů Přátel Tolerovat onec Násilí Na vysočině Mladíma lidma a konec Povstání na vysočině

Algrekson | 27. 05. 2017 - 18:11:58

tak jsem konečně v pořádku

ve čtvrtek jsem byl u psychiatra a mluvil jsem i s psychologem nasadili mě bezvadnou lédžbu Beru Buspiron Cipralex Haloperidol Oksazepin a už mám konečně pokoj doktoři mě na konec pomohli jsem v pohodě a klidu a prosím veřejnost lidstva v Kutný Hoře když se oběvím na náměstí prosím vás ničím mě prostě nezatěžujte já si tám chodím jenom odpočnout a kapku nabrát síli když budete mít nějaké názory nebo připomínky obracejte se na mojí Opatrovnici paní Urbanovou děkuji za pochopení

Algrekson | 21. 05. 2017 - 20:24:50

nastali zdravotní problémi u mé osoby

po dobu 3 měsícu jsem měl zdravotní problémi slišel jsem nadávát ze záhrobý lidi za Leopolda II a Generála Paprčku Josefa ana Puskýho Krále všechno mě to začalo když jsem se pohádál z Michaelem Procházkou a jeho Kamarádama z Kutný Hory oni prohlásili před Kamarádama něco nevhodnýho a Já jsem si Myslel Něco o Homosexuálech a snažil jsem se je odehnat od Minulého roku to bylo ještě snesitelný to se dalo vzládnout ale pak se můj zdravotní stav začal zhoršovát a ty hlasi už byli opravdu nesnesitelný až dnes 21.5.2017 jsem už toho měl plné zuby a všechno jsem to nahlásil vedení a zdravotnímu personálu že mám problémi a nevím jak se toho zbavit když jsem to nahlásil zde u nás tak už to bylo dobré jenom že v 11:00 mě se dostalo od lidí ze záhrobý že když půjdu k psychiatrovi a začnu mu všechno popisovat tak že mě donutí k sebvbevraždě od tý doby se semnou přestali bavit o otravovat mě s Minulostí s kterou jim já nemůžu pomoci protože jsem v tu dobu ještě nebyl na světě svího rozhodnutí navšívit lékaře nenechám jen tak být protože teť Mám docela nahnáno abyse mě to nevrátilo zpět a doufám že mě pan psychiatr dá na to nějaký léky aby ten zhornšený zdravotní stav nějakým spůsobem upravil na nasadil konečnou lédžbu a když jsem byl ještě v Ledči nad Sázavou v roce 2001 kdy jsem měl vycházky do města ledeč nad Sázavou tak za mnou lezli Malé děti od roku 2010 kdy jsem se dostal na PPG v Brně se celý můj svět obrátil vzhůru nohama od tý doby kdy jsem si přečetl Zákony o navazování Mezilidkých Vztahů Mezi lidma Dospělíma a Dětma mě obrátilo celý můj život vzhůru nohama když jsem se dostal na přednášku o sexualitě tak to bylo úplně jasný a nyní už vím co si mohu dovolit a koho slušně odmíátlout abych nespůsobyl někomu Mladčímu nějakou ujmu a jsem hloupej že jsem o tom vůbec nevěděl a že mě o navazování Mezilidských vztahů nikdo nic neřekl teť lituju že nyní znám lidi už od jejiho ústlího děství To Jsou Ondřej Bíza Martin Toula Matěj Hrubeš Jakub Staníček Jirka Kubišta Vítek Sekot Aleš Procházka Karolína Vávrova mě tehdá bylo 20 let a jim bylo kolem 10 až 13 let a já měl takovéj ztrach snažil jsem jim vysvětlit že jou absolutně vedle a že jejich podmínku o kamarádech nemohu vžádným případě příjmout že je to všechno omil a to vzniklo že někdo výtáhnul tu informaci že jsem byl na PPG a už jsem se jich nemohl zbavit všechno to dovršilo že se mně udělálo jednoho večera hrozně zle a špatně po několika dnech jsem došel za opatrovnicí na Městský úřad to bylo v roce 2011 v v roce 1.3.2012 jsem odjěl absolutně zničený a psychicky a duševně zničený do Kutný Hory po tom co mě jedna Paní známá řekla že kolem Lomu v Ledči nad Sázavou se pohybuje nějaký Mladý Pedofil tak jsem skončil a odjěl jsem pryč zde v Kutný Hoře jsem se skutečně dozvěděl od soudního znalce z Havlíčkova Brodu Skutečnost o mé sexualitě ta zněla že jsem orietnovaný z Preferencí na Dospělé ženy a na děstký oběti nespolehlivé tu informaci dostala moje opatrovnice okresní soud v Kutný Hoře na na základě vypracovanýho poudkku soudním znalcem Mariusem Bysem jsem byl u okresního soudu za nedostatek důkazu zproštěn obvinění z pedofilile Luisem Radousou z Ledče nad Sázavou a Abmbulance Havlíčkův Bord a to je celá pravda

Algrekson | 21. 05. 2017 - 20:41:52

a když mě se pokusili pozvat na vysočině

a když se mě několikrát skoušeli pozvat na nějakou tu sportovní akci jako je seni cup ve fitbale která se kodá vždycky v Květnu v Havlíčkovém Brodě tak jsem jim vlastoručně i napsal že to nepřipadá v úvahu pokuť to Bude Zruč nad Sázavou což je na pokraji vysiočiny tak mě to nedělá problémi ale pokuť je to přímo vysočina tak odmítám a sám vím proč a mám k tomu párný důvod

Algrekson | 09. 05. 2017 - 18:00:40

největčí je ale na tom že

největčí je na tom že jsem věřil důvěřovál věřil jsem v přátelství už od dětství jsem měl sny o nerozlučných kamarádech přátelých ty sny se beztak nestali skutečností opravdu sklamání za kslamíním který bohužel nemohu změnit uvědomil jsem si že když chceš mít kamarádi přátelé tak to všechno je jenom a jenom o penězích kupovat si přátelé kamarádi se mě zdá opravdu přitažený za vlasy protože co si může člověk koupit za peníze je toho hodně to co si nikdo nemůže koupit za peníze je zdraví prátelé kamarádi ty se za žádný peníze nikdo nekoupí pokuť ano tak je to jenom kvůli tomu že je někdo hodně sám a nikdy neměl přátelé a tak si je začne kupovat a to je právě to nesmutnější další věc je ta že ve mě se všechno uzavřelo už nedokážu někomu říct upřímě Mám tě rád jako Kamaráda nebo Kamarádu nebo přítele nebo přítelkyni když mě někdo řekne Máš mě rád tak to nedokážu ze sebe vypustit a říct mu ano Mám a taky mě to dělájí ty antidepresiva který mě ty city ještě co nejefekteji zesilují a nevětčí věc je ta jak jsem se v roce 2015 na vyhlášení ankety sportovce roku absolutně sesipal a sletěl jsem ze schodu po hlavě v Tylovém Divale V Kutný Hoře tak od tý doby to semnou jde s kopce a jsem čím dál silnější a silněší a odolnější a nedokážu vyjádřit své vlastní city a nedokážu vpustit do svého života a srdce vůbec nikoho nikdy jsem takoví nebil vždy jsem se chovál ke všem věkovím skupinám velice dobře a snažil jsem se jim pomoci nebo navazovat nové mezilidské vztahy nyní po těch skušenoste ze sklamanýho života už to tak není a to je to nejmutnější

Algrekson | 07. 05. 2017 - 10:09:13

v Rejstříku Trestu nebylo vůbec nic o mé osobě

když jsem si nechál vystavit Rejstřík Trestu tak tam nebylo vůbec nic o mé osobě ani odsouzení mé osoby za nějaký trestný čin nebo přestupek když jsem ten trestný rejstřík vyděl na vlastní oči to byla a vyděla i paní opatrovnice Mišenčíková ta pak odešla na Mateřskou dovolenou a nyní mě dělá Opatrovnici paní Urbanová kdyby v tom rejstříku trestu aspoň něco Bylo co bych mohl doznat jenom že není co doznávát když v tom rejstříku trestu nebylo vůbec nic jak jsem řekl nyní musím dokázat do konce života mého tu nevynu kterou na mě hodil Můj bejvalí psychiatr lékař doktor Lious Radosa z Ledče nad Sázavou a to tím spůsobem Bez přátel Kamarádů bez všeho co mě kdysi bylo blízké bez jaké koliv známosti a to do konce života je to smutný ale já mám velkou výhodu kdybi jsem byl mladčí kolem 20 let tak bych to těžko nesl ale je mě 40 let a těch dalších 30 nebo 40 let už nějakým spůsobem dokopu to už je malychernost tak že těch 30 až 40 let života už zmáknu v pohodě a to bezuhoně a bez trestně abych odešel ze ctí a spokojený

Algrekson | 03. 05. 2017 - 20:50:09

já vám řeknu tu pravdu

když mě bylo 20 let tak v 21 let jsem ještě neměl tu skušenost a neměl jsem takové vědomosti a znalosti o realitě byslel jsem si že jsem spolknul celý svět moudrosti vyhledávál jsem si stejnou skupinu lidí samozřejmě i mladčí protože mě to nědělalo problémi a to se psál rok 1999 různě jsem se snima scházel na stadionu v Ledči nad Sázavou i ve Městě ledeč a bavili jsme se o různých sociálních a podnikatelských věcech jenom že to jsem něvěděl že se v jejim věku budou predmíma očima obnažovát já jsem jim nic neříkál vždycky jsem odešel tak vystresovanéj psychicky i duševně a jednou večír mě nateklo břicho zalilo se mě straženou krví mě bylo tak zle a špatně že jsem se jednoho večera odplazil na záchot a tám jsem doslova zeblil selou koupelnu kachličky zem záchod všechno bylo od sražený krve byl jsem tak vyčerpaný a unavený že jsem to všechno spláchnul sprchout a lehnul do postele a usnul když jsem se ráno probudil a šel ven do města ledeč tak už jsem aspoň věděl co se stane a dokázal jsem to vydržet ale marně jsem to ustávál až kdy se v roce 2012 blížil stolní tenis v Hradci Králove Mistrovství ČR tak jsem to naposledy vyhrál zbalil si svoje věci protože jsem byl takovím spůsobe vystresovanéj a vyčerpanéj že jsem došel za opatrovníkem řekl jsem mu to a odjel jsem Do Kutný Hory do Domova Barbora největčí pecka pro mě byla když můj vejvalej ošetřující lékař psychiatr mě poslal na vyšetření do brněnské fakultní nemocnice kdy mě pak nařul neoprávněně že jsem jinak orientovaný a prosil soud v Havlíčkově prodě aby mě mohl neoprávěně hormonálně léčit kvůli nevhodné mojí orietaci to byla taková rána když mě označil opravdu za takového násilníka zločince a tak jsem už odjel a říkám jednu věc kdy to byla pravda tak už dávno mám v rejstříku trestu nějaký záznam kde bych se dopustil opravdu hruzného zločinu jenom že podle informací když jsem si nechal vyjet rejstřík trestu na úřadě v kutný hoře tak jsem se normálně rozbrečel a bylo mě to tak lítože v tu chvíli jsem si po celou tu dobu vysvětlovál proč já proč zrovna já prostě mě mrzelo že je tolik nespravedlivéjch věcí ti kteří spácháj na bezbaným člověku takovej zločin tak ty neusvěčej ale mě budou neoprávněně špinit zaco tohle vše do dnešní doby jsem se stoho nevspamatovál a vůbec nevím jestli si někdo u mě získá tu důvěru u mé ossoby protože jsem se uzavřel a nikomu už nevěřím není to jednoduchý a všechno to bylo na mě dost vůbec do dneška nedokážu pochopit co to tenkrát mělo znamenat co to tenkrát mělo být od těch co jsem jim tak silně důvěřovál dnes vím tu skutečnost a dokážu pochopit když je velký tropický teplo

Algrekson | 01. 05. 2017 - 09:31:04

jsem moc rád že mám skutečný přátele na internetu

jsem moc rád že jsem si našel skutečný přátelé který jsou Heterosexuálové prostě na ženy jsem za to moc rád protože za mnou lezli i na internetu sami teplouši gayove a buzeranti horzná smůla se pak obrátila a nyní už je všechno v pořádku a jsem ten nejšťastnější člověk pod sluncem a jsem za to moc rád

Algrekson | 22. 04. 2017 - 13:15:27

tak to v Lipnici nad Sázavou opravdu našli

v Lipnici nad Sázavou na hradu skutečně podle mích snu opravdu obyčejní dělníci kteří tam chtěli vykopat výkopi na kanalizaci našli pod hradem další Místnost o který se mě zdálo a bylo zatopený opravdu někdy je to všechno záhada než to někdo prověří nyní to Budou proskoumávát a zjištovát další okolnosti Archeologové

Algrekson | 08. 04. 2017 - 15:05:37

od roku 1999 kdy jsem měl

od roku 1999 kdy jsem po prvé dostál v Ledči nad Sázavou a trénovál jsem samostatné vycházky do města Ledeč nad Sázavou z domova Háj u Ledče nad Sázavou mě pouštěli samotnýho do města v roce 2001 vždy jsem chodil na fotbalové zápasi Dorostu a Dospělých na Fodbaloví Stadion v ledči nad Sázavou Fotbaloví Stadion Bylo Místo kam jsem si po velkých bytvách v Hradci Králové kam jsem každý rok jezdil na Regionální a Mistrovské Turnaje ve Stolním Tenisu tak se Fotbaloví Stadion v Ledči nad Sázavou jse pro mě stál i takovou odpočinkovou a relaxačním Místem kam jsem chodil si po dlouhých vyčerpávajících zápasech odpočnout a nabrát síli do dalších důležitých turnaju v roce 2011 když jsem přišel na stadion tak tám bylo plno Mladích a Mladistvích lidí který tám hrály fotbal tak jsem se k nim přidal tehdá jsem ale nevěděl že mě budou nutit a ptát se na to jestli je beru jako své přátelé a kamarádi když se na tuhle otázku zeptali přímo mé osoby to mě bylo skoro 30 let tak jsem jim po prvé a naposledy řekl že ne že to nepřipadá v úvahu můžu říct konkrétní jmnéna Martin Toula Jan Pešek Ondřej Bíza Vítek Sekot Jakub Staníček Jirka Kubišta a sám můžu říct že to slušné odmítnutí a řečeno ne se mě nevyplatilo protože jsem znál i Karolínu Vávrovou což byla tehdá 11 letý děvče což bylo nepřípustný a Tyto lidé byli všichni z Ledče nad Sázavou Fotbalisti Kovofiniš Ledeč nad Sázavou a tyhle lidi se mě pak pokusili obvinit nakreslit můj portét a pod to napsat to čeho jsem se ani ve snu nedopustil je to tak že když někomu řeknete tu pravdu ve 13 letech že nevětčí na světě je srážka s blbcem tak se to chápe velice dobře ale toho člověka to nějakým způsobem v jeho letech poznamená a prostě se začne mstít jakým koliv vzpůsobem jakým způsobem to bylo řečeno tomu dotyčnýmu já si říkám kdybych tehdá přistoupil na jejich doměnku tak to mohlo skončit ještě dříve než to začalo mohli by mě zatáhnout do nějakýho maléru a byl bych pak trestán já za to a to jsem nemohl na jejich názor přistoupi a stát se jejich přítelem a kamarádem a to je asi tak všechno co bych o tom mohl říci

Algrekson | 08. 04. 2017 - 15:59:23

tehdá mě bylo kolem 23 let a chtěl jsem si

tehdá mě bylo kolem 23 let a chtěl jsem si počkát až jim bude aspoň 18 let až budou dospělý a proto jsem se knim chovál tak to špatně mě chápali kdybych se kamarádil z neletilími lidmi tak byse lidé na mě špatně koukali tak jsem čekál na tu chvýli až jim bude 18 let tehdá to nešlo protože jim bylo 12 až 15 let tak to pro mě bylo dost bylbí abych se snima stýkál když v roce 2011 na ně pak čekál na Fotbalovém stadionu v Ledči nad Sázavou každý den jsem tám chodil no tak už tám za mnou nikdo nepříšel to jim mělo být podle toho už 18 let až 16 let tak jsem se chtěl stýkát stima který dovršili 18 let a na ty ostatní si ještě počkat tak jsem tám na stadion v leči chodil až do turnaje který se konal v roce 2012 v listopadu v Hradci Králové na škole Hyrovského po vítěství 1.3.2012 jsem se zbalil protože jsem přišel na to že v ledči nad sázavou nemám skutečný přátelé a že jsem strácel svůj drahocený čas z lidma který asi můj záměr špatně pochopili no tak po odězdu do Kutné Hory jsem potom po konverzaci když jsem je našel na facebooku bylo pro mě velkým překvapením což jsem na základě toho všecho ukončil snima veškeré dobré vztahy a skončil jsem z navazování jakéjch koliv Mezilidských vztahu protože jsem velice sklamaný a oni můj záměr nepochopili což jako mě dost překvapilo po příchodu do kutný hory t jejich sprosté a nevhodné jednání a obviňování mé osoby ne já nejsem ten že bych jim jim to měl za zlý a že bych si vyřizovál staré účty nevhodným a násilným jednáním takoví já nejsem ale je to škoda a já stím nic neudělám

Algrekson | 27. 03. 2017 - 17:57:28

Nás Kutnou Horu přišli navšívit

dnes do Kutné Hory přišli na vštívit studenti z Gymnázia a Základní školy Ledeč nad Sázavou všichni se k mé osobě hlásili a zdravili mě ze všech možných stran když jsem je ignorovál a vůbec nereagovál na jejich pozdravi tak ze zadu se ozvalo no Pán Milospán Nezdraví a pak jsem odcházel z města a vyděl jsem jak jsou absolutně vyklepaný a asi taky odějeli hned domu ke své rodině do Ledče nad Sázavou a všem se chlubý jak mě potkali a jak jsem se k nim zachovál po tolika letech no všechno se to obrátilo a je to pryč a dál to rozebýrat nehodlám

Algrekson | 25. 03. 2017 - 07:57:42

všechny sny se mě splnili

všechny sny se mě splnili největčí sen o kamarádech se stal skutečností protože průzkum ukázal když se ptáli každýho 10 člověka jak tráví čas ve společnosti tak se přiznali že s kamarády s kterýma se znaj od útlího dětství a chodili společně do školy je zajímavé že se sny plní až po několika letech kdy člověk přestane věřit na své sny úžastný průzkum a výpovět lidí z selého česka i lidstva

Algrekson | 07. 03. 2017 - 17:58:29

Tohle je odpověd na všechno

Vaše skóre je 13 bodů.
Pokud jste dosáhli 12-15 bodů, Jste dynamická osobnost a máte síly na rozdávání. Může se stát, že do něčeho budete investovat bez užitku. .
Pokud jste dosáhli 8-12 bodů Vaše osobnost je vyvážená, uvědomujete si kdy je dobré trochu přibrzdit, a vše pečlivě rozvážit.
Dosažení výsledku od 4 do 7 bodů Jste sám(a) sám(a) sebou, o všem přemýšlíte, když to uznáte za vhodné jste plný(á) energie. Pokud jste dosáhli 1- 3 body Jste zahleděný do minulosti, rádi dodržujete zavedený způsob života, jste málo aktivní..v tom to testu jsem se snažil odpovědět co nejpravěji tak že tak

Algrekson | 04. 03. 2017 - 21:40:09

já si říkám

kdychych nevěděl a neznál zákony a vyhlášky zákoníky práva všech lidí ať se jedná o Mladistvé nebo dospěle tak bych překračovál zákony protože bych nevěděl o zákonech a právech všech lidí doslova vůbec nic jenom že já vím čeho se mám držet abych dodržel veškeré zákony a práva lidí a držel si co nejvetčí odstup četl jsem o několiká násobných Mladistvích i dospělích vrazích ty skutečnosti si uvědomuji a proto rezpektuji jakoukoliv lidskou bytost její vlastní práva a nevměšuji se do cizích Mezilidkých Vztahů Kamarádů přátel nebo rodiny po kterých mě nic není nejsem padlej na hlavu abych někomu vykládál jak ho zbožňuji nebo jak ho mám rád jsem docela moc rád když takové věci řešit nemusím a vím jaký by mě pak čekali následky tak že tak

Algrekson | 26. 02. 2017 - 19:26:20

Musím něco udělát

musím změnit můj vlastní systém počítače nejde to jinak číst takové hrozný věci na internetu sammý zabijení násilí vraždy to není nic pro mě

Algrekson | 24. 02. 2017 - 20:18:48

dlouho pohřešovný ososby se našli

dlouho pohřešovaný osoby se našli v Praze nad Lesy a v Pardubicích kdy je po dlouhý době vyplavila voda tak podle mě je na tom i 12 letá Míša jenom že jí ještě nevydala voda to se dozvíme až jí voda vydá na povrh

Algrekson | 23. 02. 2017 - 17:47:42

můj druhý sen bohužel

nejdřív ty Mladiství v tom velkobchodě dnes Muž pod ledem nalezen kousek od prahy 35 lety cizinec nalezen utonutý pod ledem který byl už po dlouhých dnech pohřešován nyní příjde pro vás velký šok s kterýho se jen tak nevzpamatujete půjde totiž o to že něco nebo někoho najdete a bude to 100% ta dívka 12 let bute silný protože to nebude hezký pohled

Algrekson | 17. 02. 2017 - 12:52:40

tak že Míša a Pavlína 12 let někde budou

zde se pohybuje určitý člověk který je údajným únoscem těchto nezletilích dívek Míši a Pavlíny možná je někde zavřel ale neví se kde a tám je drží až se vám ozve člověk a bude požadovát výkupný za nezletilé což se může stát co nejdříve ihned zapojte vyhledávání lokality kde se bude nacházet a ihned výjíždejte tám kde byla zjištěna lokalita údajneho únosce

Algrekson | 13. 02. 2017 - 16:11:40

poslední můj zlý sen který na konec dopadnul dobře

poslední můj zlý sen který naštěstí se obešel bez vážných zraněních pod výhruškama jednoho z Mladistvích dva kluci se museli poprat na konec všechno ukončili policisté ČR který zabránili opravdovému nehezkému konci děkuji za to že se ten můj zlý sen nesplnil celý a to díky strážníkum policie Čr a moc děkuji za to

Algrekson | 12. 02. 2017 - 10:57:46

tak že je hotovo

už pár dnů jsem pod silnýma Antidepresivama co k tomu dodát můžu nadávat jako v 80 letech ale nic stím nenadělám prostě je konec a hotovo

Algrekson | 11. 02. 2017 - 10:41:55

tám na odlehlím místě někde musím být

někde na odlehlím místě musí být pokuť to nebyl pedofil ale deviant tak bude někde utopená pod vodou v nějaký řece protože on měl auto a pokuť končej stopi u školy a někdo jí odvezl tak jí odvezl on sám podívejte se po jeho autě pokuť byste to auto nenašli tak je pravdě podobně v tom autě někde pod vodou v nějakém odlehlém místě kde se dá sjet do vody v nějakém místě kde byse s tím autem dalo sjet do vody pokuť to není pedofil ale deviant tak jedině voda ale kde to opravdu nevím protože už to nemám abych mohl pomoci

Algrekson | 03. 02. 2017 - 20:55:11

já si myslím

mě to připadá jako přípat Anetky Janatové taky jste jí nemohli dlouho najít a na konec jste jí našli zakopanou v Lese to samé se mohlo stát tý dívce nebo jí někdo pod slibem mohl převést do jíné rodiny přes hranice pátrejte spíše v zahraničí nebo to skuste v lesích protože může jíst skutečně o násilný čin nebo únos

Algrekson | 18. 01. 2017 - 08:48:07

Milan Tůma Homosexuální Pedofil

ten to člověk v Ledči nad Sázavou udělál dětem nejhorší věci který nejsou v souladu se zákonem dětem kterým nebylo ani 15 let je sexuálně zneužil zneužil jejich důvěry v přátelství a kamarádství musí jim zaplatit každýmu dítěti 150.000 korun ty děti utrpěli velmi vážná psychická a duševní poruchy a nejhorší na tom je že ty děti k nikomu už nebudou mít vůbec žádnou důvěru jako já a nebudou vůbec navazovát vůbec žádný vztahy z nikým a budou tak vypalšený že se budou bát do konce života tak že to je celý

Algrekson | 02. 01. 2017 - 12:53:19

všem jsem se to snažil naznačit tím nejhorším spůsobem aby to došli nahlásit

všem jsem říkál tím nejhorším spůsobem co se má stát nikdo mě neposlouchál všem to bylo jedno no a druhý den ve Zruči Nad Sázavou vtrhne 20 letá psychicky narušená žena do školy kde ohrozí a zabie jednoho ze studentů a pár lidí kolem sebe podřeže všem jsem se to snažil říct všichni na mě čuměli jako jelita no a pak jsem zuřil jako pes a nadávál jsem na všechny že tomu mohli zabránit dřív když to ještě šlo od té doby se znikým nebavím v Kutný Hoře a nikomu už nic neříkám ikdyž vím co se stane tak se znikým už nebavím

Algrekson | 21. 12. 2016 - 16:55:11

je Dobře

je dobře že jste se zapojili do boje s Kriminalitou v naší zemi díky vám v celým Kraji Středočeským klesla kriminalita obrovským pádem díky asystentum kriminality já jsem věděl že to bude z vyloučených lokalit a ejhle o no to byla pravda moc děkujem a přejem vám k vaší práci hodně dobrých zpráv všem Policistum strážníkům a Asystentum kriminality moc děkujem

Algrekson | 16. 12. 2016 - 21:28:13

strácet z někým zbitečně svůj čas nehodlám

strácet zbitečně svůj drahocený čas zásadně nehodlám protože díky 16 letům čekání jsemm se v Ledči nad Sázavou Dozvěděl po odchodu a přestěhování do Kutné Hory opravdu nepříemné věci a já sám nemůžu vysvětlit tu pravou příčinu abych nedopustil aby ze mě někdo nedělál vola a říct všem z Ledče nad Sázavou ať nevěřej Báchorkám těch co jim nakukali takové nesmysle protože všechno je úplně jinak a všechno je v naprostém pořádku nic se nestalo a co se nese vzduchem jako mor už dávno není pravda já dnes vím jak to bylo ve skutečnosti a kdy bych to všechno věděl už tenkrát tak k tomu stěhování ani nedošlo jenom že když člověk chce znát pravdu tak musí udělát proto všechno abyse tu pravdu dozvěděl za zavřenýma dveřma a mezi čtyřma očima a tu pravdu nyní znám a nikomu nic nemusím vysvětlovát

Algrekson | 09. 12. 2016 - 19:56:54

bacha na zvěř a savce

lidi Bacha na zvěř a savce nestačili se do zimi dokrmit a budou schánět potravu a budou lítat přes silnice a schánět potravu tak pozor

Algrekson | 09. 12. 2016 - 20:24:01

četl jsem práva Postižených a duševně

já jsem četl práva postižených a duševně nemocných a jsem stím za jedno taky jsem četl práva dětí a stím jsem taky za jedno nikdo si dnes nemůže stěžovát na něco co byse jiným nezdálo a nelíbilo všechno je to dobře sestavený a dobře propracovaný jsem stím velice spokojený a sám za sebe můžu říct že by nikdo by neměl proti tomu vůbec žádný námitky práva postižených a dětí jsou od sebe odělení kvůli věku to za prvé a kvůli nedospělosti a pohlaví což je dobře propracovaný a za to moc děkujem

Algrekson | 07. 12. 2016 - 17:09:52

všem policistům a strážníkům moc díky

všem strážníkům policistům moc děkuji že se konečně nemusím vysilovat nějakým mluvením že se lidé odemě držej 100 metru daleko pokuť jsem ve městě Kutná Hora což mě překvapilo moc ale nikdy nezaručím to že si ten odstup budou držet všichni což dokážu pochopit pokuť ty odstupi budou přiměřený tak to vzládnu v pohodě už několikrát se mě udělálo zle a šptně a na posledy už to bylo dost vážný na vyhlášení sportovce roku v Tylovem Divadle a díky sportovcům jsem nebyl bez pomoci jejich tak že taky velký dík muži Kidboxserovi a ženě s Tajkvonda který mě u Tylova Divadla pomáhali na nohy a zavolali mě pomoc vedoucího domova a doprovodu

Algrekson | 02. 12. 2016 - 09:04:31

kdy bych aspoň nebyl nemocný

kdy bych nebyl až moc tak nemocný tak by to všechno bylo úplně jiný zdravotní stav není vůbec dobrý a není to vše vůbec dobrý já jsem rád že jsem rád tak že tak to je

Algrekson | 01. 12. 2016 - 21:37:04

vysvětlení

páni policisté a strážníci když si to vezmete tak tahle země je mezi námi nevíce v trestním a trestním pádu jsme nejhorší v celí evropské Unii a srovnávát nás z jinou zemí či státech nelze potlačit kriminalitu lze jedině tím že nebudem lhostejní a budem se bránit to že jsem někomu vyhrožovál bylo v sebeobraně a né abych někomu ublížil prostě když žijete v tak velkým městě tak se člověk musí bránit a prostě zastrašit aby jsem se cítím v bezpečí nemůžu si připustit nějakýho člověka k tělu a musím si u lidí vybudovát nějaký rezpekt abysi uvědomili co si můžou dovolit a co ne to že jste dostali hlášení o muži který ohrožuje své okolí a sám sebe já si plně uvědomuji to co jsem spůsobyl ale jiné sebeobrany ani násili než slovní neexistuje pokuť bych byl napadený což se už stalo v mém případě tak jsem se vůbec nebránil nijak jsem neplodil násili násilím ale vynadál jsem jim slovně já se vždycky spoléhám na obranu slova a komunikace ne na obranu násilnou pěstmi a kopanci abych někomu zdravotně ublížil vždy se snažím domluvit když se mě něco nelíbí nebo když mě je něco nepříemné a ty reakxe jsou člověku opravdu odpuzující děkuji že jsem se mohl k článku vyjádřit

Algrekson | 16. 11. 2016 - 17:51:45

oni u nás si myslej že už v 15 letech

choděj k nám do Barbory s průmislovky kluci ve věku 15 let jako dobrovolníci na stolní tenis je to dobrá varianta jak si zahrát z úplně zdravejma lidma a to je pro nás suproví kdyby ještě někdo měl zájem tak máj otevřený dveře u nás tak že moc děkujem všem

Algrekson | 16. 11. 2016 - 18:43:45

v 80 letech se to dělo i mě a nevěřím

v 80 letech v dětské psychiatrické Nemocini se to dělo i mě a to mě byli pouhé 4 roky a dovolili si to a nevěřím tomu že v dnešní době se tomu dá předejít v děstkých domovech ani v děstkých psychiatriich nebo odděleních oni si člověka zavoláj na záchod nebo koupelnu já jsem se jednoho dne vzepřel zhasnul jsem světlo a spacifikovál jsem je a ještě jsem to šel po tý potyčce nahlásit sestře a všichni ty akteři dostáli zobanec do zadku a skončili na díře a od tý doby si to k mé sobobě už nikdo nedovolil a tak byto měl udělát každý kdo je tak to zneužíván v nízkým věku o 12 let staršíma chovancema

Algrekson | 01. 11. 2016 - 14:23:47

Mám povoleno od soudu

Mám jako stad jediný člověk mezi postiženýma povoleno dělát si skoro všechno samostatně který mě dovoluje zákon a vyhláška a zákoníky ČR jsem omezen pouze ve čtyř pryncipech jako je podepisování smluv hozpodaření s majetkem ve víši 500 kč a hospodaření s víši 500kč na svoje vlastní potřeby jinak co se týče normálních běžných úkonu a záležitostech běžnýho života tak můžu vykonávát apsolutně samostatně jako jsou tyhle úkony když se ráno probudím udělám si hygienu uklidím si pokoj věci pak jdu na snídani a pak do oběda se můžu sám rozhodnou půdu ven mezi lidi nebo budu doma a budu studovát můžu se sám rozhodnout na co se budu chtít dívát budto na sport nebo na televizi nebo brouzdat po internetu a nacházet různý informace který mě právě dost zajímáj a o kterých ještě moc nevím a nemám v tom přehlet a potřebuju to zjistit a největčí věc kterou mě soud povolil je to že se můžu bavit o různých věcech z lidma podle mého uvážení a zvážení dané situace tak že to je taková novinka pro mou osobu schválenou od soudu a opatrovníka chci jenom konstatovát to že pokuť nepřekročím hranice tak se můžu zabívát čím koliv a dělát si co chci podle dané situace a věcí tak že běžný život záleží čistě už na mě

Algrekson | 29. 10. 2016 - 16:30:33

už do malynka jsem si přál

už od děství jsem měl krásný sny bydlel jsem v tom snu pod zemí pod mořem z jedním mladím klukem chodili jsme na ryby koupali se v moři a společně jsme si našli krásný vztah postupem času jsme si založili rodinu měli jsme i děti o který jsme se starali a učili je jak přežít pak jsem měl taky sen že jsem našel stracené město pod mořem sposta Bohadství jako dítě jsem si stoho pokladu vzál jenom jeden zlaták a okamžitě jsem si přál abych se probudil a vyděl jsem jak to vypadá jenom že když jsem se probudil a kouknul se do dlaně tak jsem tu dlaň měl prázdnou ale při probouzení jsem ten zlaták cítil v ruce prostě děstský sny hrozně jsem si přál mít jenom pár přátel a kamarádu jenom že v týhle době lidé i když ne všichni prahnou po majetku a penězích druhých a to je špatně v dnešní době si člověk musí dávát pozor na všechno protože jak mile se otočí tak má něco užčitě pryč stačí pitomá konverzace připustit si člověka blíže k tělu a hned je to špatně tak že ten kdo věří bláhovéjm snům tak se hodně a dost může spálit jako jsem se hodně sklamal já

Algrekson | 29. 10. 2016 - 18:02:09

takže ty domy pod zemí skutečně existujou

v děství jsem mě často zdálo že jsem v zemi z jedním klukem s kterým bydlím hluboko v zemi ty domy skutečně existují někde v Alžírsku jeruzalémě a to stracené město z velkým bohadstvím už taky někdo oběvil ale potapěči se k tomu nemohli dostat ale popisujou že tám je vělký množství zlata stříbra a bronzu a jsou tám moc velký proudy tak že to vzdali protože si uvědomili že lidský život je cenější než nějaký bohadství tak že to co jsem vyděl ve snech skutečně existuje a slišel jsem o násilnostech cizincu že prej zde běháj z mačetaba že prej jednu ženu zde málem umlátili a jednomu chlapovi málem sťali hlavu to se mě zdá jako nepřijatelný a nepřiměřený a to byse mělo trestát

Algrekson | 29. 10. 2016 - 18:12:42

tak to je halowen lidé slavěj Hlovwen no

to je Halowen tak nevím že v česku věřící t tichle oslav děláj takovou vědu Halouwen slavěj už na celým světě a taková tradice slavěj i v Americe tak upozornit obyvatele ať nepřeháněj a hlavně věřící

Algrekson | 14. 10. 2016 - 17:54:15

byli jsme v Restauraci u sv.Barbory

dnes v pátek jsme byli v Restauraci u Barbory dali jsme si tám kafe a nealko pivo a kofolu probíráli jsme tám vážná témata na různý věci lidi který kolem nás byli tak nás poslouchali protože to byli dost vážný témata tak jsme se tám seznámili z lidma o něco staršíma než jsme mi a bylo nám dobře mezi nimi oni asi pochopili jednu věc že máme stejná práva jako oni samotný a normálně se dali snámi do rozhovoru a mi jsme konečně mohli konverzovát z i lidma konkurece schopnýma který choděj do práce a Máj rodiny a na druhou stranu byli už dávno plnoletý dobře pochopili že mi z nezletilíma se nebavíme a nekamarádíme a nepřátelíme protože nemáj ani občanský průkaz totožnosti tak že jsme byli moc rádi že nás lidé tak to pochopili a byli k nám velice přátelští

Algrekson | 04. 10. 2016 - 20:08:58

jestli se jedná o mobilní telefon senior

jestli se jedná o mobil senior z velkýma písmenama a velkýma tlačítkama a velkým displejem i z nabýječkou a komletním vybavením tak ten mobil je můj a byl mne v nedávných letech odcizen jedním člověkem pokoušel jsem se ho dostát spátky ale skrs vydírání mě ho ten dotyčný člověk nevrátil zaplatil jsem za něj 1500 kč ze vším všudy tak bych se chtěl zeptát jestli to není on ten mobil co studenti při akcích našli v zastavárně děkuji

Algrekson | 30. 09. 2016 - 20:06:37

lidé se můžou být naštvaný ale stím bez tak nic neuděláj

já jsme se dozvěděl že lidé díky mému vyjadřování jsou naštvaný můžou se čertit jak chtějí to jsem potřebovál k tomu abych mohl i nadále dokázat do konce mého života to že jsem v tom co se dělo v Ledči nad Sázavou ve městě že jsem v tom nevyně a musím už to dokazovát po zbitek mého života až do konce bez přátel a kamarádů nepůjde to jinak opravdu se snažit abych se vyhnul konfliktům být nekompromysní a nic si nenamlouvát ani si nic nemyslet

peterson | 25. 10. 2015 - 18:17:32

Mám pro vás velice dobrou zprávu zas mě obtěžovál

Odell Fossoun (nieswurz@t-online.de)
uznat
Včera 24. 10. 2015, 15:27:04
Komu: odellfossoun@hotmail.co
g
Drahý příteli
Udělal jsem několik pokusů, aby vás kontaktovat v záležitosti, které se týkají vašeho zesnulého strýce dědictví, bohužel bezvýsledně. Pro více informací, prosím, znovu potvrdit údaje níže.
Jméno:
příjmení:
Země původu:
S pozdravem,
Odell Fossoun

peterson | 24. 09. 2015 - 17:04:33

já Martin Torák Mám přísný zákaz

Já Martin Torák z Domova Barbora V Kutný Hoře jsem se dověděl nemylou zprávu a vzkaz od Mí opatrovnice z Městskýho úřadu v Kutný hoře a dověděl jsem se to nyní já Martin Torák nemůžu navazovát z nikým žádné Mezilidské vztahy ani se z někým přátelit a Kamrádit jedná se o to že já jsem osoba důvěřivá a mohl bych se hodně spálit a tak paní opatrovnice z Městskýho úřadu v Kutný Hoře tomuhle utla tipec a já jse to dověděl ve čtvrtek 24 9 2015 no všichni se o mě bojej a maj srach že se mě může něco stát a nedopadlo by to dobře no jo no musím poslouchát sví nadřízený a nedá se stím nic dělát zdělení pro veřejnost lidí v Kutný Hoře a né jenom v Kutný Hoře ale taky v mém blízkém okolí když si Budete semnou chtít něco začínát zeptejte se opatrovnice na Městském úřadě v Kutný Hoře jestly můžete semnou něco navázat a jestly se můžete semnou seznámit a jestly paní opatrovnice řekne že ne tak stím neuděláte vůbec nic pak jestli paní opatrovnice řekne že můžete tak jí budete muset zdělit svůj záměr a úmysl proč a co si odemě slybujete tak že to je celý Martin Torák domov Barbora

peterson | 19. 09. 2015 - 12:59:55

s tím to trestným zákoníkem jsem se setkal

s tím to trestným zákoníkem jsem se setkál na teletexstu na zprávách vše jsem pochopil jedná se o to aby nezletilí a Mldí lidé byli v bezpečí jednalo se o Bezpečí Mladistvích a Mladích lidí ten to trestný zákoník byl schválen ten to trestný zákoník o navazování Mezilidsé vztahy z nezletilími na základech údaju byl vypracován Ministerstvem zpravedlnosti a zdravotniskou Komisí Lekařů Psychiatrů sexuologu a Doktorů já sám jsem se setkál z odpůrci toho to trestnýho zákoníku ale jednalo se o Mladistvé nebo o mladé lidi který se po schválení toho to trestnýho zákoníku chováj opravdu nevhodně ale to už nikdo nezmení protože by ty Mladiství a mladí lidé byli pak proti sobě a museli By hodně co vysvětlovát nadávát vyhrožovát napadat slovně Můžou ale tenhle trestný zákoník o navazovaní Mezilidské vztahy z Nezletilími a Mladou populací už nikdo nezmení oni si udělali svoje Bariery svoje hranice přes který nelze podlést ani je přeskočit to že je člověk ignoruje je na tý lepší úrovni protože toleruje zákony ČR Toť vše

peterson | 17. 09. 2015 - 13:08:37

1.4.Dubna roku 2014

1.4 dubna roku 2014 byl vznesen a schválen poslaneckou sněmovnou Parlamentem a prezidentem ČR nový trestný zákoník o navazovaní mezilidských vztahů z nezletilimi a Dospělou populací lidí jednalo se o dlouhé řešení a povýdání o tom že Mladiství neustále volají na tísňové linky a stěžují si na to že na základních údajích byli někým zneužitý těch telefonátů bylo hodně a tak Ministerstvo zdravotnictví Lékařské a psychiatrické komory se dohodli na novém trestném zákoníku který neumožňuje navazovat nějaké kontakty a vztahy Dospělou populací z nezletilími a Mladou populací lidí je to tak a to bylo prosazeno a jeto nezvratitelný tak že nikdo už to nezmění tuhle zprávu jsem četl na teletextu a bylo toho tám hodně

peterson | 27. 04. 2015 - 09:56:18

poděkování institucím policistům a soudu

poděkování policistům a soudům za jejich práci a zajištění Bezpečnosti v ČR Málo kdy se povede zabrátit neštěstí který pak končí tragicky ale vědčinou to dopadne dobře a taky bych chtěl poděkovát všem institucím Soudu v Kutný Hoře ke kterýmu jsem se mohl vyjádřit 31.3 března a keterýmu jsem se vyjádřil doslova jasně a podle skutečné pravdy soud v Kutný Hoře uznal pravdu Mího bejvalího soudního znalce a Mího Lékaře Maryuse Byse který se k soudu vyjádřil taky doslova jasně tak že jsem člověk z Lehkou Mentální retardací z IQ 85 a člověk z orientaci z preferencí na dospělé ženy a člověk z nevyléčitelnou duševní onemocněním a za tuhle pravdu děkuji všem že se pravda ukázala na tom správném Místě a že pravda ukázala všem co jsem zač tak že všem moc děkuju a moc jsi toho Vážím a nesklamu nikoho Martin Torák Domov Barbora poskytovaltel sociálních služeb

kalkos | 15. 01. 2008 - 20:41:34

Není možné nikomu poděkovat

Križovatka Roudnice nL-Litoměřice-Štětí plná čará,přejíždí se běžně,most předjíždění na denním pořádku překračování povolené rychlosti také,jízda bez světel a tak by se dalo pokračovat.Doufám že pan Červíček udělá opatření,aby bylo možné někomu poděkovat!!!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama