Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2492 hlasů v anketě 2492
ne
3668 hlasů v anketě 3668

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Informace z Cizinecké policie - žena z Thajska měla neplatné vízum

V sobotu 10. ledna hlídka přistihla ženu thajské státní příslušnosti s neplatným vízem. Ženu nyní čeká vyhoštění z České republiky.

Na benzínce Tesco v Táboře kontrovali policisté z Cizinecké policie třiatřicetiletou ženu. Zjistili, že žena thajské státní příslušnosti nemá ve svém pasu platné vízum opravňující jí k pobytu na území České republiky a pobývá zde tudíž nelegálně.

Od den později byla tato nelegální přístěhovalkyně vyhoštěna na šest měsíců. Českou republiku tak musí opustit do 26. ledna 2009.

zdroj: Policie

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Majka40 | 15. 09. 2017 - 09:08:10

Chudaci

Tyto lidi chytají místo těch co páchají víc trestných činnosti a bohužel to co jsou hodní ale nemají víza ,tak šup do vazeb a vyexpedoval je...to je ta naše česká spravedlnost...klobouk dolu

Plch | 21. 10. 2010 - 10:08:52

Chudak

Chudak pani...


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama