Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Při dopravní nehodě na Sokolovku zahynuli dva lidé

obrázek ke článku: Při dopravní nehodě na Sokolovku zahynuli dva lidé

Dva lidé zemřeli poté co je ze silnice smetlo protijedoucí BMW. Jeho řidič utrpěl lehké zranění a odmítl se podrobit zkoušce na alkohol.

Za dopravní nehodou při které zahynuli dva lidé stálo patrně řízení pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky. K události došlo 28. ledna 2009 na silnici mezi Sokolovem a Chebem. Třiapadesátiletý řidič BMW přejel při projíždění zatáčky do protisměru, kde se bočně střetl s osobním vozidlem Renault v němž cestovala dvacetiletá žena. Po tomto střetu BMW ještě čelně narazilo do vozidla Volvo v němž cestovali dva lidé.

Při prvním střetu utrpěla řidička Renaultu lehká poranění. Daleko tragičtější následky měl čelní střet s Volvem. Pětatřicetiletý řidič a jeho o dva roky mladší spolujezdkyně utrpěli zranění neslučitelná se životem a na místě dopravní nehody zemřeli.

Pravděpodobný viník autonehody utrpěl lehká zranění. Vyšetřující policisté chtěli řidiče BMW podrobit dechové zkoušce na alkohol. Ten jí však odmítl, včetně lékařského vyšetření spojené s odběrem krve nebo moči.

foto: Policie

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama