Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Alkohol příčinou tragické dopravní nehody na Pardubicku

obrázek ke článku: Alkohol příčinou tragické dopravní nehody na Pardubicku

Nepřiměřená rychlost a alkohol v krvi řidiče byl příčinou dopravní nehody u obce Zminný na Pardubicku. Řidič vozidla své hazardní počínání zaplatil životem. Jeho spolujezdkyně utrpěla těžká zranění.

K tragické dopravní nehodě došlo v lesním zatáčkovitém úseku, který následuje po dlouhé a rovné silnici a kde řidiči často překračují rychlost v sobotu 14. února 2009 jen pár minut po osmé hodině večer. Řidič osobního vozidla tovární značky Peugeot cestoval společně se jednou spolujezdkyní. V jedné z tohoto zatáček špatně odhadl rychlost vozidla, což je vyneslo do protisměrného pruhu. Zde se bočně srazil s vozidlem Fiat Punto a poté v protisměru narazil do Škody Fabie.

Nárazem došlo k velkému poškození karoserie Peugeotu a uvěznění posádky uvnitř. Na místě dopravní nehody zasahující hasiči nejprve vyprostili těžce zraněnou spolujezdkyni, která byla pod vlivem alkoholu. Řidič utrpěl se životem neslučitelná a na místě autonehody zemřel. Spolujezdkyně podle slov záchranářů ještě než byla odvezena do nemocnice vypověděla, že řidič byl také posilněn alkoholem.

Řidič Fabie utrpěl lehká zranění a nikdo další již zraněn nebyl.

foto: HZS ČR

obrázek ke článku: Alkohol příčinou tragické dopravní nehody na Pardubicku obrázek ke článku: Alkohol příčinou tragické dopravní nehody na Pardubicku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama