Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2492 hlasů v anketě 2492
ne
3668 hlasů v anketě 3668

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku

obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku

Počasí a neopatrnost řidičů si na našich silnicích vybírají svou daň. Při dopravní nehodě přišel o život další člověk. Autonehoda se stala mezi obcemi Časy a Horní Ředice na trase Pardubice – Holice.

V pondělí 23. února 2009 v půl sedmé večer došlo na silničním tahu I/36 z Pardubic směrem na Holice mezi obcemi Časy a Horní Ředice k tragické dopravní nehodě vozidel Peugeot Partner a Škoda Fabia. Z dosud nezjištěných příčin se vozidla čelně střetla. Svou roli u tragické události sehrálo i počasí a kluzká silnice.

Obě vozidla byla nárazem poškozena. Škoda Fabia skončila po střetu mimo vozovku v poli a zdemolovaný Peugeot na silnici.

Přivolaní hasiči vyprostili zaklíněného dvaatřicetiletého muže. Bohužel lékař již u něj mohl pouze konstatoval smrt. Další dva účastníci dopravní nehody utrpěli lehká zranění. Řidič Fabie se podrobil dechové zkoušce, která požití alkoholu před jízdou vyloučila.

foto: HZS + Policie ČR

obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku obrázek ke článku: Další člověk zahynul následkem dopravní nehody na Pardubicku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama