Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Vietnamec, Slovák nebo Číňan?

Policisté z cizinecké police Břeclav řešili zajímavý oříšek v podobě zadrženého Vietnamce, který se prokázal slovenskými doklady znějící na čínské jméno.

Při kontrole v jedné prodejně textilu v Břeclavi jim jeden z Vietnamců předložil zajímavé doklady. Policisté ihned odhalili, že se jedná o padělky. Podezřelé navíc bylo i to, že doklady byly slovenské znějící na čínské jméno. Muž proto putoval na služebnu, kde bylo porovnáním otisků zjištěno, že se jedná o již několikráte vyhoštěného Vietnamce, který však nikdy nařízení soudu o vyhoštění nerespektoval. Dokonce si za toto počínání odseděl trest ve vězení.

Muž do České republiky přicestoval v roce 1994. Povolení k pobytu mu skončilo o rok později a měl tak opustit naše území. To však neučil ani přes několikeré vyhoštění a pobyt za mřížemi dodnes.

Cizinecká policie zahájila s mužem správní řízení ve věci správního vyhoštění z území ČR a byl zajištěn. Nyní ho čeká soud za pozměňování veřejné listiny a maření úředního rozhodnutí.

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama