Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1765 hlasů v anketě 1765
ne
2359 hlasů v anketě 2359

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Po dopravní nehodě nadýchal 1,96 promile alkoholu

obrázek ke článku: Po dopravní nehodě nadýchal 1,96 promile alkoholu

Devětadvacetiletý muž v opilosti nezvádl řízení a havaroval. Přišel o řidičák a nyní je podezřelý t trestného činu ohrožování pod vlivem návykové látky.

Hodinu a půl po půlnoci 30. března 2009 došlo ve obci Vikýřovice k dopravní nehodě osobního vozidla Škoda Forman. Devětadvacetiletý muž se svým o rok mladším spolujezdcem usedl za volant Formanu i když si musel být vědom, že před jízdou požil větší množství alkoholu.

Ve Vykýřovicích vlivem alkoholu a rychlé jízdy nezvládl průjezd mírnou levotočivou zatáčkou a vjel do příkopu. Vozidlo v jízdě příkopem pokračovalo ještě několik desítek metrů a poté narazilo do betonového sloupu veřejného osvětlení. Ten se zlomil a spadl na vozovku.

Řidič ani jeho spolujezdec neutrpěli při dopravní nehodě zranění. Policisté podrobili řidiče dechové zkoušce na alkohol. Přístroj naměřil 1,96 promile v dechu. Řidiči byl na místě zadržen řidičský průkaz a byl vyzván, aby se podrobil odběru krve. Řidič neodmítl.

Poté byl muž umístěn do policejní cely a bylo mu sděleno podezření z trestného činu ohrožování pod vlivem návykové látky.

foto: Policie Čr

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama