Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1797 hlasů v anketě 1797
ne
2403 hlasů v anketě 2403

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí

obrázek ke článku: Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí

Čelní střet osobního vozidla s nákladním u Valašského Meziříčí 17. dubna 2009 zaplatila mladá řidička svým životem. Její spolujezdec utrpěl velmi těžká poranění.

K velice vážné dopravní nehodě došlo na silnici I/57 z Bystřičky směrem na Valašské Meziříčí 17. dubna 2009 před devátou hodinou ráno. Čelně se zde střetl Opel Vectra s nákladním vozidlem Iveco.

K nehodě došlo, tak že třiadvacetiletá řidička z neznámých příčin přejela do protisměru bohužel přesně v okamžiku, kdy z druhého směru přijíždělo rozjeté nákladní vozidlo Iveco. Při tvrdém čelním nárazu došlo k velké destrukci přední části Opelu a těžkému zranění třiadvacetileté ženy za volantem a o dva roky staršího spolujezdce sedícího na předním sedadle. Oba zranění zůstali zaklíněni ve vraku vozidla.

Na místo dopravní nehody ihned vyjely složky záchranného systému a začal boj o životy zraněných osob. Profesionální hasiči z Valašského Meziříčí nejprve vyprostili těžce zraněného spolujezdce, který byl ihned transportován do nemocnice.

Mladá řidička bohužel svým zraněním podlehla ještě na místě dopravní nehody.

Kvůli vyšetřování a odstraňování následků dopravní nehody byla silnice zcela uzavřena více než tři hodiny. Provoz zde byl obnoven krátce po poledni.

Na Vsetínsku se jednalo o již druhou smrtelnou autonehodu v letošním roce. První oběť si vyžádala dopravní nehoda u Kelče 13. dubna 2009.

foto: HZS + Policie České republiky

obrázek ke článku: Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí obrázek ke článku: Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí obrázek ke článku: Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí obrázek ke článku: Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí obrázek ke článku: Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama