Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1765 hlasů v anketě 1765
ne
2359 hlasů v anketě 2359

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut

obrázek ke článku: Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut

Vážné následky dopravní nehody u Kroměřížsku. Řidič pod vlivem alkoholu narazil čelně do vzrostlého stromu a zraněný zůstal ve vraku vozidla zaklíněn. Jeho náročné vyproštění trvalo hasičům 40 minut.

K vážné dopravní nehodě vyjížděly složky záchranného systému v sobotu 2. května 2009 po osmé hodině večer. Na silnice mezi obcemi Martinice a Žeranovice narazil šestatřicetiletý řidič s vozidlem Ford Galaxy do stromu. Stalo se tak v mírné levotočivé zatáčce v místě kde silnice klesá.

Řidič utrpěl těžká zranění a zůstal ve zdemolovaném vraku vozidla zaklíněn. Přivolané hasičské jednotky jej z vozidla musely složitě vystříhávat za pomocí speciální vyprošťovací techniky. Zraněného muže, který byl po celou dobu zásahu pod lékařským dozorem a při vědomí se jim podařilo vyprostit až po čtyřiceti minutách.

Na místě dopravní nehody muž ještě policistům sdělil, že havaroval úmyslně z důvodu předchozí hádky v soukromí. Policisté jej na místě podrobili dvakrát dechové zkoušce na alkohol. První test ukázal 1,31 promile a druhý 1,27 promile alkoholu. Řidič požití alkoholu před jízdou potvrdit. Poté byl těžce zraněný řidič převezen do nemocnice ve Zlíně.

foto: HZS + Policie ČR

obrázek ke článku: Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut obrázek ke článku: Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut obrázek ke článku: Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut obrázek ke článku: Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut obrázek ke článku: Zaklíněného řidiče vyprošťovali hasiči 40 minut
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Vondricek | 11. 05. 2009 - 03:11:08

Kontakt

Sháním kjontakt na některého z účastníků DN. tel. 725 090 649


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama