Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1796 hlasů v anketě 1796
ne
2399 hlasů v anketě 2399

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Policiejní Octavie měří

obrázek ke článku: Policiejní Octavie měří

Zdravím všechny řidiče a dávejte si pozor! Okolo Hradce už loví nejmíň 2 mršky ... 1H4 2679 a 2H0 4524 copak to na nás "kouká" pod třetím brzdovým světlem?

Jsou to Octávky s GESIGem, ta druhá se pokusila ulovit i mě..., ale prozatím ji ulovil jen můj digitálek ;-) Při výjezdu z Tesca na Pardubické, směrem do centra, jsou 3 pruhy (rychlý, pomalý, připojovací). Jel jsem z Tesca a chtěl se připojit cca 60km/h. Široko daleko nic jen jedna červená Octávka a gentleman to tedy nebyl, srovnal rychlost a jel vedle mě! Blížil se konec připojováku a já mohl buď zrychlit, nebo dupnout na brzdy. Zvolil jsem tu 2 variantu. Při pohledu do interiéru měli vnitřek prošpikovanej přístroji. Takže, dávejte pozor, pravděpodobně používají i provokativní taktiky. Jde o cejchovaný (= úředně ověřený) tachometr, který je spojen s videorekordérem a kamerou. Zařízení je zabudováno do policejního automobilu v civilním provedení. Do obrazu snímaného kamerou se současně promítá datum, čas a rychlost policejního automobilu. Na záznamu je vidět zadní část měřeného - sledovaného automobilu současně s rychlostí. Jako důkaz překročení rychlosti se považuje, pokud za Vámi policejní automobil jede ustálenou rychlostí po dobu šesti až deseti vteřin.

Autor: E-mail
zasláno: 2.5.2007

obrázek ke článku: Policiejní Octavie měří obrázek ke článku: Policiejní Octavie měří obrázek ke článku: Policiejní Octavie měří obrázek ke článku: Policiejní Octavie měří
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama