Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku

obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku

Následkem dopravní nehody vyhasl další život řidiče motocyklu. K nehodě došlo u obce Libkovice na Plzeňsku. Na vině je opět vysoká rychlost.

Dopravní nehoda 17.7.2009 u obce Libákovice

Tragicky začal uplynulý víkend silnicích. Ke smrtelné dopravní nehodě došlo v pátek 17. července 2009 krátce po poledni na silnici u obce Libákov ve směru na Letiny na Plzeňsku. Řidič motocyklu nepřizpůsobil rychlost a při průjezdu pravotočivé zatáčky se dostal do levé poloviny vozovky. V té době z opačného směru přijížděla nákladní souprava plně naložená dřevenými kládami. I když se její řidič snažil co nejvíce uhnout ke kraji, motorka čelně narazila do kabiny nákladního vozu.

Pro jejího řidiče byl tento náraz smrtelný. I přes to, že byl okamžitě na místo autonehody povolán vrtulník letecké záchranné služby a zdravotníci se snažili řidiče motocyklu několik minut resuscitovat, nepodařilo se u něj životní funkce obnovit a bohužel se tak stal další z mnoha obětí dopravní nehody.

foto: HZS

obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama