Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1668 hlasů v anketě 1668
ne
2264 hlasů v anketě 2264

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Nepřizpůsobil rychlost a zabil dva lidi

obrázek ke článku: Nepřizpůsobil rychlost a zabil dva lidi

Dvě lidské oběti a dva těžce zraněné si vyžádaly následky děsivé dopravní nehody u obce Miličín ve směru na Tábor. Řidič Felicie nepřizpůsobil rychlost a v protisměru sestřelil Škodu Fabii.

Dopravní nehoda Tábor - Benešov 4.2.2010

K tragické dopravní nehodě došlo 4 února 2010 několik minut před osmou hodinou ráno. Vozidlo Škoda Felicia řízené třiačtyřicetiletým řidičem jelo ve směru od Tábora na Benešov. Společně s ním ve Felicii cestovali dva spolujezdci. Muž za volantem při průjezdu mírně zatáčky nepřizpůsobil rychlost a dostal s vozidlem na namrzlé vozovce smyk, který jej vynesl do protisměru. Zde v tu dobu přijíždělo vozidlo Škoda Fabia. Nic netušící řidič Fabie již nemohl střetu s neovladatelnou Felicií zábranit.

Následky dopravní nehody byly tragické. Viník autonehody – řidič Felicie utrpěl těžká zranění se kterými byl letecky transportován do nemocnice v Praze. Jeho dva spolujezdci utrpěli těžká zranění neslučitelná se životem a zemřeli na místě dopravní nehody. Řidič Fabie utrpěl těžká zranění a byl převezen do nemocnice v Benešově.

Silnice byla z počátku vyšetřování této tragické autonehody uzavřena, což výrazně komplikovalo dopravu v obou směrech. Později byl uvolněn jeden jízdní pruh.

Policie ČR zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu usmrcení z nedbalosti a nařídila soudní pitvu zemřelých.

foto: Policie ČR

Související články:
Otřesné následky dopravní nehody na Písecku si vyžádaly dva lidské životy >>
Srážka dvou vozidel na zledovatělé silnici >>
Čelní střet dvou dodávek u Stříbra si vyžádal dva lidské životy >>

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama