Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1765 hlasů v anketě 1765
ne
2359 hlasů v anketě 2359

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Řidič z místa nehody ujel, ale policistům v Písku se ho podařilo zastavit

obrázek ke článku: Řidič z místa  nehody ujel, ale policistům v Písku se ho podařilo zastavit

Dopravní nehoda ve Vrcovicích.

Policie Čr - Písek

Policejní komisař Služby kriminální policie a vyšetřování v Písku zahájil dne 17. října 2007 trestní stíhání ve věci podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, kterého se měl dopustit obviněný jednačtyřicetiletý muž z Písecka tím, že dne 7. srpna letošního roku řídil v obci Vrcovice osobní automobil tovární značky Škoda Favorit. Řidič jel ve směru od obce Vojníkov na Písek a při jízdě po rovném přímém úseku předjížděl před sebou jedoucí osobní automobil tovární značky Renault 25. Obviněný řidič po předjetí a zařazování se zpět do pravého jízdního pruhu ohrozil řidiče tohoto osobního automobilu. Ten na tuto situaci reagoval tím, že začal s automobilem prudce brzdit, přičemž vyjel vpravo a pravým předním kolem narazil do výšeného obrubníku chodníku.

Obviněný řidič pokračoval dále v jízdě a byl zastaven až v Písku při kontrole policejní hlídkou. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že v době řízení automobilu u něho činila alkoholemie nejméně 1, 57 g/kg alkoholu v krvi. Na vozidle Renault 25 byla způsobena škoda ve výši 15 508 korun.


vrchní inspektor nprap. Mgr., Bc. Hana Moltašová

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama