Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1715 hlasů v anketě 1715
ne
2308 hlasů v anketě 2308

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Pronásledování ujíždějícího motorkáře natočené policejní hlídkou

Číslo ukazující na extrémní nárust úmrtí následkem dopravní nehody o letošních prázdninách se den ode dne zvyšuje. Mnoho z těchto obětí tvoří řidiči motorek. Jak dokážou někteří majitelé silných strojů riskovat ukazuje záznam kamery umístěné v policejním voze.

Policistům se pokusil ujet 33letý muž z Brna. Na svém motocyklu HONDA si vyrazil s dámou za sebou. Ovšem zapomněl přilbu. Toho si hlídka na ulici Štefánkova nemohla nevšimnout.

Motorkář však policistům záměrně ujížděl a agresivní jízdou ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu. V ulici Kozí hora se strojem havaroval. Ani to ho nezastavilo a policisté mu v další jízdě museli zabránit hmaty a chvaty.

zdroj: tiskový servis Policie České republiky

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama