Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2334 hlasů v anketě 2334
ne
3484 hlasů v anketě 3484

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Následky dopravní nehody na trase Hradec - Jičín si vyžádaly další život

obrázek ke článku: Následky dopravní nehody na trase Hradec - Jičín si vyžádaly další život

Dopravní nehoda tří osobních vozidel a jednoho nákladního si vyžádala další lidský život. Zemřel devětačtyřicetiletý muž.

Dopravní nehoda - Ulibice 22.9.2010

K tragické dopravní nehodě, která si vyžádala jeden lidský život došlo ve středu 22. září v ranních hodinách u obce Úlibice. V osm hodin ráno jel devětačtyřicetiletý řidič osobním vozidlem Fiat Palio Weekend ve směru od Jičína na Hradec Králové. Za obcí Úlibice vyjel na přímém úseku vozovky z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně srazil s nákladním vozidlem Man s přívěsem.

Do zcela zdemolovaného fiatu dále narazilo za ním jedoucí vozidlo Škoda Fabia a Volkswagen Passat, ve kterém byla lehce zraněna spolujezdkyně. Řidič fiatu utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

Alkohol u řidičů byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, celková škoda byla vyčíslena na 750 tisíc korun. Příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření.

zdroj a foto: Policie ČR

Další dopravní nehody v okolí:

obrázek ke článku: Následky dopravní nehody na trase Hradec - Jičín si vyžádaly další život obrázek ke článku: Následky dopravní nehody na trase Hradec - Jičín si vyžádaly další život obrázek ke článku: Následky dopravní nehody na trase Hradec - Jičín si vyžádaly další život
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama