Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1809 hlasů v anketě 1809
ne
2428 hlasů v anketě 2428

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku

obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku

Zřejmě nepřiměřená rychlost byla příčinou dopravní nehody vozidla Ford Ka v jehož vraku po nárazu do zábradlí a následně do stromu zahynula devatatřicetiletá žena.

Dopravní nehoda Staré Místo 18.9.2011

Tragická dopravní nehoda se stala krátce po čtvrté hodině ranní  v obci Staré Místo na Jičínsku v pátek 18.listopadu 2011. Devětatřicetiletá žena jela osobním vozidlem Ford Ka. Vlivem nepřiměřené rychlosti však s vozidlem dostala smyk a narazila do zábradlí a následně do vzrostého stromu. Řidička utrpěla těžká zranění a zůstala v zdemolovaném vraku zaklíněna. Hasiči zasahující na místě dopravní nehody ženu z havarovaného auta vyprostili, bohužel žena těžkým zraněním utrpěným při autonehodě podlehla.

foto: HZS + Policie ČR

Dopravní nehody v okolí:
Tragická nehoda Matize s kamionem na trase Hradec Králové - Jičín >>
Tragická dopravní nehoda si opět vyžadála dva lidské životy >>
Tragická dopravní nehoda mezi Hradcem Králové a Jičínem >>
Rozpůlená Octavie u Úlibic na Jičínsku – spolujezdec zahynul >>

obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama