Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Tři lidské životy vyhasly u obce Šedivec

obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly u obce Šedivec

Tragickou bilanci má i dopravní nehoda dvou vozidel, která se střetla na křižvatce u obce Šedivec nedaleko Žamberka. Na místě autonehody zemřeli tři lidé.

Dopravní nehoda Šedivec 19.7.2013

V pátek 19.července 2013 krátce po třinácté hodině byla na tísňovou linku ohlášena dopravní nehoda dvou osobních vozidel na křižovatce u obce Šedivec nedaleko Žamberka. Na místo autonehody okamžitě vyrazili hasiči, několik sanitek a dva vrtulníky letecké záchranné služby.

Po příjezdu na místo dopravní nehody bylo zjištěno, že došlo ke střetu osobního vozidla Renault jedoucího po hlavní silnici s vozidlem Peugeot, které vyjíždělo z vedlejší komunikace. Zasahující lékař konstatoval o dvou osob smrt s Peugeotu, třetí zemřela na místě autonehody po příjezdu zachranářů. Do nemocnice byla vrtulníkem transportována i jedna těžce zraněná žena a zranění utrpěla i dvouletá holčička.

Provoz na silnici byl po dobu vyšetřování tragické dopravní nehody několik hodin řízen kyvadlově.

foto: HZS

obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly u obce Šedivec obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly u obce Šedivec
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Helen.pce | 09. 11. 2013 - 11:00:20

Autonehoda

Při téhle autonehodě,mi zemřeli docela blízcí lidé a díky bohu že Přežila Michalka.Byla dva měsíce v komatu a ted se zotavuje.Má ořed sebou ještě poměrně dlouhou cestu kterou určitě zvládne.


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama