Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1714 hlasů v anketě 1714
ne
2306 hlasů v anketě 2306

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně

obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně

Policejní škola v Brně - je jednou z významných resortních škol zajišťuje vzdělávání v oboru působnosti Ministerstva vnitra formou odborné přípravy policistů a zaměstnanců resortu v pracovním poměru.

Policisté jsou ke studiu  na Střední policejní školu do Brnavysíláni po vykonání přijímacího řízení a přijetí do služebního poměru příslušníka Policie ČR svými kmenovými útvary. Pro výuku a výcvik mladých policistů a zaměstnanců MV jsou v odborných předmětech vybíráni profesionální učitelé a instruktoři s praxí z výkonných útvarů. Cílem vzdělávacích programů je kromě poskytování základního a speciálního policejního vzdělání i zabezpečení jejich odborného růstu v mnoha směrech.

Střední policejní škola v Brně

- výuka a výcvik jsou realizovány již od roku 1994 realizovány
- moderních modelových metod používaných ve vyspělých společnostech
- příprava na výkon služby probíhá ve speciálně upravených učebnách
- moderní vybavení školy kvalitní současnou technikou.

Střední policejní škola v Brně - kontakty

Horní 21, PS 365, 659 65 Brno
tel.:             +420 543 544 300       , fax: +420 974 623 061
e-mail: mbox@spsmvbr.cz   

Webová prezentace SPŠ v Brně >>

obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně obrázek ke článku: Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Brně
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

MaGNum | 03. 10. 2014 - 19:00:12

Dotaz.

Dobrý den.. Jsem v 9 třídě a chtěl bych se zeptat jestli ještě funguje Střední škola policejní v Brně. Kdyžtak prosím o odkaz na oficialní stranku. Diky Omlouvám se za malý spam.


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama