Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1644 hlasů v anketě 1644
ne
2254 hlasů v anketě 2254

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil

obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil

Třicetiletý řidič Octavie přejel do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem. Jeho život vyhasl v troskách vozidla.

Policie Čr Jičín

Tragická nehoda se stala včera 16. ledna 2008 ve 20 hodin na silnici vedoucí od Hradce Králové směrem na Mladou Boleslav. U první obdočky na Jičín třicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Octavia combi bílé barvy z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru. Zde  do Octavie bočně narazilo nákladní vozidlo Mercedes.

Ze zdemolované škodovky byl její řidič nárazem vymrštěn na silnici a utrpěl zranění neslučitelná se životem.  Řidič Mercedesu byl s těžkými zraněními převezen do jičínské nemocnice.

Škoda na vozidlech byla vyčíslena na pů miliónu korun. Na jičínsku se jedná o první letošní nehodu s tragickým koncem.

autor: lik, foto: Policie

obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil obrázek ke článku: Řidič srážku s nákladním vozidlem nepřežil
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama