Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2141 hlasů v anketě 2141
ne
3099 hlasů v anketě 3099

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Srážku motocyklista nepřežil

obrázek ke článku: Srážku motocyklista nepřežil

Nehodu nákladního a osobního vozidla a motorky nedaleko Hradce Králové nepřežil šestadvacetiletý motocyklista.

25. ledna 2008  po 16. hodině se na trase Hradec Králové - Chlumec nad Cidlinou u obdočky na Nechanice stala autonehoda motorky, nákladního a osobního vozidla.

Při brzdění se řidiči motocyklu jeho stroj Suzuki podsmekl, spadl na silnici a narazil do osobního vozu Škoda. Řidičovo tělo nekotrolovatelným pádem pokračovalo ve směru jízdy a zastavilo se až nárazem o nákladní vozidlo. 

Šestadvacetiletý řidič utrpěl mnohačetná vážná poranění. Po příjezdu záchranářů byl ihned resuscitován a po zajištění životních funkcí letecky přepraven do nemocnice v Hradci Králové. Bohužel i přes veškerou péči záchranářů svůj boj o život během převozu prohrál.

obrázek ke článku: Srážku motocyklista nepřežil obrázek ke článku: Srážku motocyklista nepřežil obrázek ke článku: Srážku motocyklista nepřežil obrázek ke článku: Srážku motocyklista nepřežil obrázek ke článku: Srážku motocyklista nepřežil
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama