Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Při dopravní nehodě utrpěl řidič smrtelné zranění

obrázek ke článku: Při dopravní nehodě utrpěl řidič smrtelné zranění

Řidič se bočně střetl s protijedoucím autobusem a následně narazil do stromu. Při této autonehodě utrpěl těžká zranění, kterým nakonec podlehl.

Autonehoda se stala 3. března 2008 krátce před osmou hodinou ráno na silnici III. třídy mezi obcemi Dobřany a Bystré. Pětačtyřicetiletý řidič osobního vozidla Škoda Favorit zřejmě najel na nezpevněnou krajnici a dostal smyk. Vlivem nekontrolované jízdy se v protisměru bočně střetl s protijedoucím autobusem a ten jej odhodil vpravo mimo silnici, kde Favorit narazil do stromu.

Při této dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče Škodovky. Ten byl letecky dopraven do nemocnice, kde však i přes veškerou snahu zdravotníků zraněním podlehl. Nikco jiný zraněn nebyl.

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama