Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Dopravní nehoda ve Smiřicích u Hradec Králové

obrázek ke článku: Dopravní nehoda ve Smiřicích u Hradec Králové

Řidič vjel na železniční přejezd rovnou pod kola projíždějícího vlaku. Výsledkem této vážné dopravní nehody byl těžce zraněný spolujezdec a lehce zraněný řidič.

Ke střetu Fordu Mondeo a osobního vlaku došlo 15. března 2008 na železničním přejezdu u bývalého cukrovaru ve Smiřicích nedaleko Hradec Králové na hlavním tahu na Jaroměř. 54-letý řidič nerespektoval zvukové a světelné výstražné znamení a vjel na železniční přejezd přímo pod kola přijíždějícího vlaku. Strojvůdce už neměl sebemenší šanci střetu zabránit.

Vozidlo bylo tvrdým nárazem zdemolováno a katapultováno mimo komunikaci. Autonehoda se naštěstí obešla bez ztrát na životech. Řidič následkem nehody utrpěl lehká zranění a byl převezen do nemocnice. Jeho devětadvacetiletý spolujezdec dopadl o poznání hůře. Utrpěl velmi vážná a rozsáhlá poranění, se kterými musel být okamžitě letecky přepraven do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

U řidiče vozidla i strojvůdce vlaku bylo orientační dechovou zkouškou vyloučeno požití alkoholu.

foto: HZS Hradec Králové a PČr

obrázek ke článku: Dopravní nehoda ve Smiřicích u Hradec Králové obrázek ke článku: Dopravní nehoda ve Smiřicích u Hradec Králové obrázek ke článku: Dopravní nehoda ve Smiřicích u Hradec Králové obrázek ke článku: Dopravní nehoda ve Smiřicích u Hradec Králové
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama