Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1691 hlasů v anketě 1691
ne
2288 hlasů v anketě 2288

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Další hazardér na českých silnicích zavinil vážnou dopravní nehodu

obrázek ke článku: Další hazardér na českých silnicích zavinil vážnou dopravní nehodu

Mladík pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a způsobil vážnou autonehodu při níž bylo zraněno pět lidí.

Nevysvětlitelný hazard s lidskými životy podstoupil dvaadvacetiletý mladík, když 13. dubna 2008 sedl za volant Opelu Corsa posilněn alkoholem. Do auta navíc naložil pět svých známých a vydal se na cestu. Jeho rozlišovací schopnosti byly alkoholem sníženy tak, že na silnici II. třídy mezi obcemi Choceň a Sruby při průjezdu levotočivé zatáčky vlivem nepřiměřené rychlosti dostal smyk, vylétl vpravo mimo vozovku a narazil do stromu. Vozidlo bylo nárazem odmrštěno zpět na silnici, kde se převrátilo přes střechu zpět na kola.

Jen zázrakem při této dopravní nehodě nedošlo k usmrcení nikoho ze šesti členné posádky, avšak pět osob utrpělo vážná zranění. Jedna spolujezdkyně musela být se zraněním lebky a mozku ve vážném stavu okamžitě transportována do Pardubické nemocnice. Ostatní zranění byli převezeni do nemocnic v Ústní nad Orlicí a Litomyšli.

Viník nehody, dvaadvacetiletý muž byl zraněn lehce a dechovou zkouškou u něj policisté odhalili požití alkoholu před jízdou. Hazardérovi byl nařízen odběr krve, zabaven řidičský průkaz a dále bude trestně stíhán.

foto: Policie  České republiky

obrázek ke článku: Další hazardér na českých silnicích zavinil vážnou dopravní nehodu obrázek ke článku: Další hazardér na českých silnicích zavinil vážnou dopravní nehodu obrázek ke článku: Další hazardér na českých silnicích zavinil vážnou dopravní nehodu obrázek ke článku: Další hazardér na českých silnicích zavinil vážnou dopravní nehodu
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama