Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1668 hlasů v anketě 1668
ne
2264 hlasů v anketě 2264

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Motorkář nepřežil čelní střet s osobním vozidlem.

obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní střet s osobním vozidlem.

Motorkář se vyhýbal cyklistovi a přitom se čelně střetl s protijedoucí Škodovkou. Při této dopravní nehodě muž utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl.

V pátek 11. dubna 2008 došlo na silnici I. třídy mezi obcemi Krátká Ves a Havlíčkův Brod k tragické dopravní nehodě. Na místní křižovatce části Hamry u Havlíčkova Brodu jeli dva cyklisté, kteří začali odbočovat vlevo. Za nimi jel kamión, který v té době předjížděl devětatřicetiletý motorkář na Kawasaki. Po předjetí kamiónu se do jeho zorného pole dostal odbočující cyklista, kterého se muž na motorce snažil objet úhybným manévrem až na levou krajnici. To se muži podařilo, avšak v té době jelo v protisměru vozidlo Škoda 125. Jeho řidič ve snaze zabránit střetu s motorkou začal brzdit a uhýbal co nejvíce k okraji vozovky. Zabránit čelnímu střetu se však nepodařilo a došlo ke srážce.

Při ní řidič motocyklu utrpěl velmi vážná poranění a i přes více jak 30 minut trvající resuscitaci záchranářů se jej již oživit nepodařilo a lékař konstatoval smrt. Lehké zranění utrpěl i řidič ze Škodovky. Nikdo další již zraněn nebyl.

foto: Policie Čr

obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní střet s osobním vozidlem. obrázek ke článku: Motorkář nepřežil čelní střet s osobním vozidlem.
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama