Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2579 hlasů v anketě 2579
ne
3770 hlasů v anketě 3770

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


O nás - Internetový portál www.policie-cr.cz

Popis webu a kontaktní údaje na redakci.

Internetový portál www.policie-cr.cz je amatérským projektem, který mapuje dění v Policii České republiky.

Kromě toho se snaží návštěvníkům poskytnout co možná nejpřehlednější vyhledávání informací, kontaktů a zajímavostí. Zároveň je jeho snahou objektivně informovat o dění kolem Policie.

Portál www.policie-cr.cz bude i nadále rozvíjen a obsahově plněn v závislosti na příspěvcích a požadavcích návštěvníků stránek. Napiště nám, co na stránkách chybí nebo nám rovnou pošlete svůj příspěvek na vaseprispevky@policie-cr.cz

Internetový informační portál www.policie-cr.cz se žádném případě nijak nesnaží vyvolat dojem, že se jedná o oficiální internetovou prezentaci Policie České republiky, ani o oficiální prezentaci Městské policie. Zároveň není nijak namířen proti příslušníkům policejních sborů a jeho cílem není ani poškozování Policie České republiky.

Informace na webu www.policie-cr.cz jsou kromě vlastní tvorby přebírány z jiných internetových zdrojů. Nejčastěji z webu Ministerstva vnitra České republiky či z otevřené encyklopedie Wikipedie a v neposlední řadě i z oficiálních stránek Městských policií.

Oficiální stránky Policie České republiky hledejte na adrese www.policie.cz.

Provozovatel:

Libor Kozák

ič: 66270511; 

podnikající na základě oprávnění ev. č. 360201-217255, č.360201-215148, č. 360201-205924 vydaného MMHK, odbor živnostenský

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Hradec Králové

e-mail: vaseprispevky@policie-cr.cz

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

mišák | 27. 02. 2014 - 21:08:17

krádež týraného psa

Dobrý den, už nevím na koho se mám obrátit. Žiju v podnájmu s kamarádem a jeho přítelkyní. Za nedlouho se odtud budu stěhovat a chci jim ukrást psa. O vánocích si ho vzali z ůtolku na dočasnou péči a majitel se mu pořád hledá. Na internetu je sposta žádostí. na pejskovi si lěčí mindráky, tahání za kůži, kopání, zavírání, nepřiměřené tresty sou na denním pořádku. I jejich druhý pes je na tom docela špatně. Rád bych si toho pejska osvojil, ale jelikož sem se s nimi pohádal, mám to zakázané a je to pořád jejich majetek a byla by to krádež. Jde nějak požádat policii o pomoc? V případě hodné rodiny, nebo aspoň rady sem na kontaktu 773 668 331. Doufám, že se to nějak vyřeší :(

tenista | 12. 07. 2009 - 21:07:41

Jízda na dálnici

Včera jsem se vracel z dovolené v chorvatsku a abolvovoval jsem jízdu na dálnicích čtyřech států / Chorvatsko, Slovinsko, Rakousko a ČR / Když srovnám způsob jizdy tak bohužel nejhorší způsob jízdy je u nás. Již se nedivím, že tolik lidí umírá na ašich silnicích. V Rakousku si připadáte jako král. Ohleduplnost, tolerance jeden druhého a vúbec nezáleží jak silné auto máte. Jízda na D1 z Brna do Velké Bíteše / kde jsem naštěstí odbočil/ bYlo jedno velké riziko. Problikávání, riskantní předjíždění, nerespetování jeden druhého a celková agresivita. Jel jsem 130- 140km / hod a byl jse suvereně nejpomalejší auto na dálnici. To není stěžování na Pilicii ČR / i když jsem nepotkal jediné policejní auto /, ale je to můj pohled na nás řidiče. Je mě z toho trochu smutno !

Admin | 23. 06. 2008 - 15:41:14

Re: naučme se rozlišovat

Pane Vacátko, díky za upozornění, ale tento "nešvar" si dobře uvědomujeme. Jelikož však symboly Policie Čr smí používat pouze Policie Čr a díky tomu, že jsme na grafiku ve které byly tyto použity nedostali jednotný právní rozbor, rozhodli jsme se jít cestou menšího zla. Server pojednává i o Městské policii a proto toto grafické znázornění. V současnosti však připravujeme lehkou grafickou úpravu ve které již chceme použít pouze znázornění Policie Čr. Ještě jednou díky za váš příspěvek.
Redakce

Vacátko | 21. 06. 2008 - 13:24:39

naučme se rozlišovat

Dobrý den, zajímalo by mne, jak může být na serveru o Policii ČR, vyobrazen v levém horním rohu strážník Městské policie,společně s šachovnicí modro bílé barvy, což jsou znaky Městské policie a ne PČR. Pod nápisem POLICIE ČR by měl být vyobrazen policista a ne strážník. Mnozí lidé včetně medií,totiž ani v dnešní době nejsou schopni rozlišit Policii ČR od MP. Tímto mícháním PČR a MP na tomto serveru, přispíváte ke zmatečnosti lidí, kteří pak nevědí kdo je kdo. Děkuji za zveřejnění komentáře. Hezký den.

HAFI | 09. 05. 2008 - 19:25:45

maje dopravní nehoda

Dne 12.2.2008 v Praze 5 v ulici K Autisu v 16.30 hod. pan Špánek naboural auto a ujel. Okolo jela policie a řidiče dostihla a přivezla zpět. Zapsala jsem si iniciály s tím že škoda nepřesahujeho 50000,-Kč a že hned druhý den to nahlásí na pojišťovně.
Pan Špánek to do dnes neudělal. Škoda je skoro 27000,-Kč a není moci jak ho donutit. Já jsem invalidní důchodce a tolik peněz ani nemám. Poraďte co dělat a jestli je možné policisty kteří jeli kolem a přivezli ho zpět nějak najít. Děkuji


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama