Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1797 hlasů v anketě 1797
ne
2403 hlasů v anketě 2403

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Čelní střet osobních vozidel u Poličné

obrázek ke článku: Čelní střet osobních vozidel u Poličné

Úplné uzavření silnice II/50 mezi Valašským Meziříčím a Bystřicí pod Hostýnem si vyžádala těžká autonehoda dvou osobních vozidel.

Vážná dopravní nehoda se stala pár minut po půl druhé odpoledne 16. května 2008 na hlavní silniční tepně spojující Bystřici pod Hostýnem a Valašské Meziříčí v místní části Poličná. Čelně se zde srazilo vozidlo Škoda Favorit, ve kterém cestoval manželský pár s poštovním vůzem Škoda Pickup řízený mužem.

Záchranáři museli z vraku Favoritu za pomocí techniky nejprve vyprostil sedmačtyřicetiletou ženu, která byla těžce zraněná a bylo podezření na poranění pánve. Její manžel na vedlejším sedadle utrpěl vážná poranění nohou a lehčí zranění hlavy. I toho museli z vozidla vyprostit hasiči. Řidič poštovního podkupu utrpěl lehčí poranění a ze svého havarovaného vozidla se dostal sám. Zranění byli odvezeni do nemocnice.

Za zmínku stojí i pohotová reakce svědků nehody, kteří si všimli vytékajícího benzínu z poštovního vozu a neprodleně odpojili autobaterii a zabránili tak dalším možným rizikům, která hrozila.

foto: HZS

obrázek ke článku: Čelní střet osobních vozidel u Poličné obrázek ke článku: Čelní střet osobních vozidel u Poličné obrázek ke článku: Čelní střet osobních vozidel u Poličné obrázek ke článku: Čelní střet osobních vozidel u Poličné obrázek ke článku: Čelní střet osobních vozidel u Poličné
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama