Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2456 hlasů v anketě 2456
ne
3638 hlasů v anketě 3638

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


V době autonehody měla Audi A8 na tachometru přes 120 km/h

obrázek ke článku: V době autonehody měla Audi A8 na tachometru přes 120 km/h

Svým životem zaplatil řidič bez řidičského průkazu za svoji rychlou jízdu v obci Časy. Audi A8 doslova rozpůlil.

Policie Pardubice

Jednatřicetiletý muž, který nevlastnil řidičské oprávnění jel 24. května po silnici I. třídy od Sezemic směrem na Holice. Silnici si zřejmě spletl se závodní dráhou, jelikož obcí Časy projížděl o půl čtvrté ráno 130 kilometrovou rychlostí a to se mu stalo osudným. Při projíždění pravotočivé zatáčky s vozidlem přejel do protisměru, dostal smyk a ztratil veškerou kontrolu na vozem. Audi v plné rychlosti vlétla do příkopu, kde levou stranou narazila do betonové výpusti. Vozidlo bylo dále katapultováno doprava a v kotrmelcích poškodilo další tří zaparkovaná vozidla. Uvnitř těchto vozidel se nacházeli po oslavě spící maturanti. Jako zázrakem vyvázli všichni bez zranění. Zdemolované Audi ještě narazilo do plotu a telekomunikačního vedení.

Řidič neměl šanci a byl na místě mrtev. Policisté navíc při vyšetřování zjistili, že nevlastní řidičák. Po nehodě se tachometr zasekl a ručička ukazovala rychlost více jak 120 km za hodinu.

foto: Policie

obrázek ke článku: V době autonehody měla Audi A8 na tachometru přes 120 km/h obrázek ke článku: V době autonehody měla Audi A8 na tachometru přes 120 km/h obrázek ke článku: V době autonehody měla Audi A8 na tachometru přes 120 km/h obrázek ke článku: V době autonehody měla Audi A8 na tachometru přes 120 km/h
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama