Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1744 hlasů v anketě 1744
ne
2334 hlasů v anketě 2334

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Bez řidičáku a STK, na sjetých gumách způsobil vážnou autonehodu

obrázek ke článku: Bez řidičáku a STK, na sjetých gumách způsobil vážnou autonehodu

Jednadvacetiletý hazardér v BMW smetl ze silnice protijedoucí VW Golf ve kterém cestovaly tři ženy.

Policie Svitavy

Jen zázrakem se bez lidských obětí obešla vážná dopravní nehoda, která se stala 16.června 2008 pár minut po čtrnácté hodině u obce Víska u Jevíčka. Jednadvacetiletý mladík usedl za volant BMW i s vědomím, že mu byl vysloven zákaz řízení a že vozidlo neodpovídá předpisům, má propadlou STK a zcela sjeté pneumatiky. Na silnici ve směru od Chornic na Jevíčko v levotočivé zatáčce dostal vlivem vysoké rychlosti a ojetých pneumatik smyk, ztratil vládu nad vozem a smetl v protisměru projíždějící vozidlo WV Golf ve kterém společně cestovaly tři ženy.

Dopravní nehoda se jen zázrakem obešla bez ztrát na životech. V Golfu utrpěla jedna z žen těžké zranění a další dvě zranění lehká. Lehká zranění utrpěl i viník nehody řidič BMW a jeho spolujezdec.

Vyšetřující policisté podrobili řidiče dechové zkoušce, která skončila s negativním výsledkem. Bylo však zjištěno, že muž má vysloven zákaz řízení, vozidlo postrádá STK a má sjeté gumy. Po došetření autonehody policisty z nehodovky se mladíkovým riskantním počínáním bude zabývat kriminální služba.

foto: Policie

obrázek ke článku: Bez řidičáku a STK, na sjetých gumách způsobil vážnou autonehodu obrázek ke článku: Bez řidičáku a STK, na sjetých gumách způsobil vážnou autonehodu obrázek ke článku: Bez řidičáku a STK, na sjetých gumách způsobil vážnou autonehodu
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama