Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela

obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela

Dvaaosmdesátiletý řidič nedal přednost kamiónu jedoucímu po hlavní silnici. Při nehodě zahynul řidič a jeho spolujezdkyně utrpěla vážná zranění.

Policie Čr Hradec Králové

Dne 18. června 2008 se na silnici č. 11 vedoucí z Hradce Králové na Prahu stala vážná dopravní nehoda s tragickými následky. Dvaaosmdesátiletý řidič a jeho o osm let mladší spolujezdkyně společně cestovali ve vozidle Hyundai Getz. Při vyjíždění z vedlejší komunikace směrem na hlavní tah řidič zřejmě přehlédl značku "Stůj, dej přednost v jízdě" a nedal přednost nákladnímu vozidlu Daf s přívěsem. Došlo ke střetu a několika tunový kolos odhodil osobní vozidlo do příkopu, kde skončilo převrácené na střeše.

Náraz směřoval do levé části automobilu na straně řidiče. Ten utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Jeho spolujezdkyně utrpěla těžká zranění se kterými byla po zajištění základních životních funkcí letecky převezena do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Policie Čr podrobila řidiče nákladního vozidla dechové zkoušce na alkohol, která jeho požití vyloučila. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Hradce Králové a dobrovolní hasiči z Nechanic, kteří po zadokumentování dopravní nehody vyprostili tělo řidiče a zajistili vozidlo proti požáru a úniku ropných látek.

Nehoda se stala na silnici, která bývala až do otevření dálnice D11 z Poděbrad na okraj Hradce Králové, hlavní spojnicí mezi Hradcem Králové a Prahou. Pro vysoký počet dopravních nehod s mnoha úmrtími si vysloužila přezdívku „silnice smrti“.

foto: Policie Hradec Králové a HZS

obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela obrázek ke článku: Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Nazlobenej | 28. 06. 2008 - 21:21:32

Když nema soudnost,tak jeho lékař?

Alespoň informovat jeho lékaře,když na něho nedošáhnete,toho z razítka povinne zdravotní způsobilosti,ať se ho to dotkne.Jinak se nic nezmění.Mohl to tam dát jednostopému vozidlu.Dezorientovanej.


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama