Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1668 hlasů v anketě 1668
ne
2263 hlasů v anketě 2263

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Srážkou dvou motorkářů se Škodou Felicia

obrázek ke článku: Srážkou dvou motorkářů se Škodou Felicia

Dva motocykly narazily do boku Škody Felície. Jen zázrakem se autonehoda obešla bez ztrát na životech.

Policie Čr Karviná

Těžká dopravní nehoda se stala na silnici I. třídy číslo 11 v obci Těrlicko dne 22. června 2008 pár minut před polednem. Vozidlo Škoda Felicia řízené třiašedesátiletým řidičem vyjíždělo z místa vedle silnici. Řidič se patrně chtěl s vozidlem otočit do protisměru směrem na Český Těšín. Při tomto manévru přehlédl dvě motorky jedoucí ve směru od obce Hradiště a zkřížil jim cestu. První motorkář na Hondě CBR 900 narazil z boku do levého předního kola Felície. Muž byl nárazem katapultován a motocykl byl naneštěstí odhozen do středu silnice. Zde do něj narazil druhý motocyklista na stroji Honda CBR 1000.

Oba motorkáři utrpěli vážná poranění.

foto: Policie

obrázek ke článku: Srážkou dvou motorkářů se Škodou Felicia obrázek ke článku: Srážkou dvou motorkářů se Škodou Felicia obrázek ke článku: Srážkou dvou motorkářů se Škodou Felicia
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Nazlobenej | 29. 06. 2008 - 00:21:02

Častý jev

Mozek doma na dvorku u garáže,ruce na volantu v provozu,kde světe div se, není sám!Nebaví mě Vám tohle tolerovat.Já se necpu do houslí,když nemám sluch.A to bych nikomu neublížil.


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama