Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1667 hlasů v anketě 1667
ne
2263 hlasů v anketě 2263

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Čelní střet Fordu Scorpio a tahače Renault u Hořic v Podkrkonoší

obrázek ke článku: Čelní střet Fordu Scorpio a tahače Renault u Hořic v Podkrkonoší

Tři těžká zranění si vyžádala těžká dopravní nehoda v níž došlo na konci června 2008 u Hořic v Podkrkonoší.

Policie Čr Jičín

Deset minut po jedné hodině ranní dne 29.6.2008 vyjížděl dvaadvacetiletý řidič osobního vozidla Ford Scorpio, vezoucí dvě spolujezdkyně ve věku 21 a 38 let, od ulice Husova v Hořicích v Podkrkonoší na silnici I. třídy č.35 vedoucí od Hradce Králové na Jičín. Vlivem vysoké rychlosti se řidič i s vozidlem dostal do protisměru, kde v tu chvíli, ze směru od Hradce Králové, jelo nákladní vozidlo Renault s návěsem vezoucím hovězí maso. Obě vozidla se čelně srazila. Ze Scorpia se stala hromada šrotu, kamionová souprava se zkřížila a došlo k jejímu převrácení na bok napříč silnicí.

Řidič Fordu utrpěl těžká zranění bezprostředně ohrožující jej na životě a musel být okamžitě přepraven do nemocnice. Těžká zranění utrpěly i obě jeho spolujezdkyně.

Policie celou dopravní nehodu zadokumentovala. Řidiči byli podrobeni zkoušce na alkohol, která jeho požití před jízdou vyvrátila. Celková škoda způsobená při této autonehodě na vozidlech, komunikaci a přepravovaném nákladu byla vyčíslena 2.370.000 korun.

foto: Policie

obrázek ke článku: Čelní střet Fordu Scorpio a tahače Renault u Hořic v Podkrkonoší obrázek ke článku: Čelní střet Fordu Scorpio a tahače Renault u Hořic v Podkrkonoší
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama