Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku

obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku

Mladý, teprve dvaadvacetiletý řidič nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a způsobil těžkou autonehodu při které zemřel on a jeho dvacetiletá spolujezdkyně.

Policie Hradec Králové

Dvacet minut před sedmnáctou hodinou 24.července 2008 došlo na silnici mezi obcemi Polánky nad Dědinou a Ledce ke srážce dvou osobních vozidel. Dvacetiletý řidič cestoval ve vozidle BMW společně s dvacetiletou spolujezdkyní. Zřejmě vlivem nepřiměřeně vysoké rychlosti dostal při průjezdu levotočivé zatáčky smyk, přejel s vozidlem do protisměru, kde se bočně srazil s protijedoucí Škdou Fabií Combi řízenou třiatřicetiletým řidičem. Společně s ním ve Fabii jel jako spolujezdec další pětatřicetiletý muž. Po střetu bylo BMW odmrštěno do silničního příkopu a Fabie zůstala stát na silnici.

Bilance autonehody byla bohužel opět tragická. Na místě zemřeli dva mladí lidé z BMW. Posádka ze Škodovky utrpěla těžká poranění a byla neprodleně transportována sanitkami do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Před tím se však zraněný řidič podrobil dechové zkoušce na alkohol, která jeho požití před jízdou vyloučila. Viníkem nehody tak patrně zůstává řidič BMW.

foto: HZS, Policie

obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku obrázek ke článku: Dva mrtví a dva těžce zranění při dopravní nehodě na Královehradecku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

sam | 17. 09. 2008 - 15:34:08

vinik?

Vinik je ridic fabie? Dyt podle popisu chapu, ze do protismeru a neprimerenou rychlosti vletel ridic BMW.

Admin | 17. 09. 2008 - 20:19:31

viník

Díky za upozornění. Došlo k překlepu za což se omlouváme. Díky za pochopení. Již je vše uvedeno na pravou míru.


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama