Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1765 hlasů v anketě 1765
ne
2359 hlasů v anketě 2359

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích

obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích

Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl průjezd pravotočivé zatáčky a čelně narazil narazil do obytného domu. Tři lidé nepřežili.

Policie Čr - Uherské Hradiště

K velice vážné a obzvláště tragické dopravní nehodě došlo v neděli 21. září 2008 deset minut po jedné hodině odpoledne v silnici mezi Uherským Hradištěm a Zlínem. Sedmadvacetiletý řidič za volantem osobního vozidla Fiat Punto nejprve předjížděl v klesání od obce Březolupy pomaleji jedoucí vozidlo tak neopatrně, že mu urazil zpětné zrcátko. I poté pokračoval vysokou rychlostí dál a v obci Bílovice v nepřehledné pravotočivé zatáčce dostal smyk, který nezvládl a vyjel vlevo mimo silnici, kde čelně narazil do rodinného domu, vozidla Škoda Favorit a přívěsného vozíku.

Fiat byl nárazem zcela zdemolován a pro jeho tříčlennou posádku se stal doslova smrtelnou pastí. Bezprostředně po nehodě zahynul viník nehody sedmadvacetiletý řidič a jeho šestapadesátiletá spolujezdkyně, která v době nehody seděla na zadním sedadle. Třetí cestující, jednadvacetiletou dívku sedící na předním sedadle a která jako jediná byla připoutána bezpečnostními pásy museli z vozidla složitě vyprostit hasiči. Dívka byla v kritickém stavu předána do rukou lékařů. Ti půl hodiny bojovali o její život. Ani veškeré úsilí však k záchranně jejího života nevedlo a dívka zraněním nakonec podlehla.

Hasiči poté vytáhli vrak vozidla z průjezdu domu a po rozstříhání vyprostili i další těla obětí této dopravní nehody.

foto: HSZ

obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích obrázek ke článku: Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama