Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1797 hlasů v anketě 1797
ne
2403 hlasů v anketě 2403

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Záchranáři marně bojovali o život motorkáře

obrázek ke článku: Záchranáři marně bojovali o život motorkáře

Autonehoda mezi osobním vozidlem a motorkou u obce Žichlice na Plzeňsku. Na následky dopravní nehody zemřel řidič motocyklu na místě události.

Dopravní nehoda - 10.9.2009 Žichlice

Další život řidiče motocyklu si vyžádala dopravní nehoda ke které došlo ve čtvrtek 10.září 2000 o půl páté odpoledne u obce Žichlice na Plzeňsku. Srazilo se zde osobní vozidlo s motorkou.

Záchranáři, kteří dorazili na místo dopravní nehody pár minut po jejím ohlášení na místě nalezli dvě zraněné osoby. Na místo autonehody byl povolán i vrtulník letecké záchranné služby, ale ani včasná pomoc lékařů nedokázala řidiče motocyklu navrátit k životu.

Řidič osobního vozidla utrpěl lehká zranění. V místě dopravní nehody byla silnice neprůjezdná až téměř do půl osmé a doprava byla odkláněna.

foto: HZS

Související články:
Na následky dopravní nehody zemřeli dva lidé >>
Motorkář nepřežil čelní náraz do plně naloženého náklaďáku >>
Motorkář zahynul při dopravní nehodě u Bečova >>

obrázek ke článku: Záchranáři marně bojovali o život motorkáře obrázek ke článku: Záchranáři marně bojovali o život motorkáře obrázek ke článku: Záchranáři marně bojovali o život motorkáře obrázek ke článku: Záchranáři marně bojovali o život motorkáře obrázek ke článku: Záchranáři marně bojovali o život motorkáře
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama