Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1765 hlasů v anketě 1765
ne
2359 hlasů v anketě 2359

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Riskantní předjíždění příčinou dopravní nehody

obrázek ke článku: Riskantní předjíždění příčinou dopravní nehody

Další lidský život vyhasl na jihočeských silnicích. Čelní střet Mazdy a Renaultu si vyžádal jeden život dalšího řidiče a dva těžce zraněné.

Dopravní nehoda - I/20 České Budějovice - Písek - 9.11.2009

K těžké dopravní nehodě došlo 9. listopadu 2009 krátce po půl šesté ráno na silnici I/20 mezi Českými Budějovicemi a Pískem. Řidič osobního vozidla Mazda jel ve směru od Českých Budějovic na Písek. V místě táhlé pravotočivé zatáčky se rozhodl předjet před ním pomaleji jedoucí kamión. Při dokončování tohoto manévru dostal smyk po kterém přejel do protisměru.

Zde z opačného směru přijíždělo vozidlo Renault se dvěma osobami. Jeho řidič již neměl šanci hrozivému střetu zabránit a obě vozidla se čelně srazila. Zdemolovaný vrak Mazdy byl odhozen do silničního příkopu a Renault zůstal stát na silnici.

Následky dopravní nehody byly tragické. Na místě autonehody zemřel mladý řidič Mazdy. Cestující z Renaultu utrpěli těžká zranění a byli okamžitě převezeni do nemocnice v Písku.

foto: Policie České republiky

Související články:
Otřesné následky dopravní nehody na Písecku si vyžádaly dva lidské životy >>
Fiat Punto versus 605 tun těžká vlaková souprava >>
Další motorkář nepřežil v důsledku dopravní nehody >>

obrázek ke článku: Riskantní předjíždění příčinou dopravní nehody obrázek ke článku: Riskantní předjíždění příčinou dopravní nehody obrázek ke článku: Riskantní předjíždění příčinou dopravní nehody
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama