Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1744 hlasů v anketě 1744
ne
2334 hlasů v anketě 2334

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Tragické následky dopravní nehody na Blanensku

obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku

Kamion plně naložený řepou se srazil s protijedoucí Škodovkou, která mu náhle vjela do jeho jízdní dráhy. Řidič osobního vozidla střet zaplatil svým životem.

Dopravní nehoda Boskovice - Knínice 2.12.2009

K tragické dopravní nehodě došlo 2.prosince 2009 před půl devátou dopoledne na silnici mezi obcemi Boskovice a Knínice. Osmašedesátiletý řidič Škody Felicie z nezjištěných příčin přejel náhle do protisměru, kde se srazil s kamionem, který převážel 24 tun cukrové řepy. Střet plně naloženého náklaďáku s Felicií měl fatální následky. Škodovka byla zcela zdemolována a zůstala stát převrácená na bok mimo vozovku. Kamion se nárazem také převrátil na bok a zatarasil tak celou silnici.

Záchranné složky po příjezdu nalezli ve zdemolované Škodovce zaklíněné tělo řidiče, který nejevil známky života. Lékař u něj konstatoval smrt. Osmatřicetiletý řidič kamionu zůstal v jeho kabině také uvězněn a hasiči jej vyprostili odstraněním předního skla. Muž utrpěl zranění se kterými byl převezen do nemocnice.

Hasiči provedli na místě dopravní nehody protipožární opatření, zajistili unikající provozní kapaliny a po zadokumentování autonehody Policií ČR vyprostilo mrtvého řidiče z vraku osobního vozidla.

foto: HZS

Související články:
Náraz do stromu nepřežil devatenáctiletý spolujezdec >>
Tragická dopravní nehoda na Brněnsku >>
Další zmařený lidský život při dopravní nehodě >>
Nedání přednosti bylo příčinou tragické dopravní nehody na blanensku >>

obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku obrázek ke článku: Tragické následky dopravní nehody na Blanensku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama