Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk

obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk

Zdemolované BMW a nákladní vozidlo s vlekem v poli mimo silnice. Mrtvý řidič osobáku, tak to jsou smutné následky dopravní nehody na sjezdu dálnice z D11 u obce Libišany.

Dopravní nehoda sjezd z dálnice D11 - Libišany

Další lidský život si vyžádala tragická dopravní nehoda ke které došlo na dálničním sjezdu z dálnice D11 u obce Libišany na královehradecku ve středu 4.dubna 2010. Srazilo se zde osobní vozidlo BMW s nákladním vozidlem s vlekem. Jak uvedla policejní mluvčí Markéta Janovská k autonehodě došlo tak, že pětačtyřicetiletý řidič BMW z Českých Budějovic sjížděl z dálnice D11 přičemž nedal přednost nákladní soupravě jedoucí od Hradce Králové na směrem na Libišany. Bavorák doslova z boku zahučel mezi nápravy nákladní soupravy a jeho levá část na straně řidiče byla zcela zdemolována. Po střetu skončila obě vozidla mimu silnici v poli.

Následky dopravní nehody byla tragické. Řidič BMW utrpěl zranění kterým na místě dopravní nehody podlehl i přesnou okamžitou pomoc záchranářů, kteří na místo autonehody vyslali vrtulník. Řidič nákladní soupravy zranění neutrpěl. Policie jej podrobili dechové zkoušce, která vyloučila požití alkoholu před jízdou.

foto: HZS

Související články:
Bývalá silnice smrti u Hradce Králové opět zabíjela >>
 

obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk obrázek ke článku: Srážku BMW a nákladního vozidla u Libišan nepřežil jeden člověk
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama