Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2528 hlasů v anketě 2528
ne
3706 hlasů v anketě 3706

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Stáhněte si povinný leták do auta

obrázek ke článku: Stáhněte si povinný leták do auta

Od 1.ledna 2011 musíte mít ve vozidle leták informující o tom co dělat v případě dopravní nehody a jak postupovat při pomoci zraněným.

Od ledna 2011 musí být každé vozidlo vybavené kromě nové autolékarničky i letákem popisujícím zajištění místa dopravní nehody a také základy první pomoci zraněným. Leták je běžně součastí nových lekárniček. V opačném případě si jej můžete stáhnout a vytisknout pomocí odkazu pod článkem.

O povinnosti vybavit vozidlo lekárničkou dle nového nařízení jsme vás informovali v článku "Povinnost vybavit auto novou lekérničkou se blíží". Zde se také dočtete, co musí nová autolékarnička obsahovat a i co vám hrozí v případě, že policistům při kontrole od 1.ledna 2011 novou lékarničku nepředložíte.

Leták, který musíte mít ve vozidle ke stažení zde >>

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama