Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2363 hlasů v anketě 2363
ne
3534 hlasů v anketě 3534

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Nepozornost při otáčení ho stála život

obrázek ke článku: Nepozornost při otáčení ho stála život

Za svoji nepozornost zaplatil čtyřiapadesátiletý Slovák daň nejvyšší. Zemřel na následky těžkých zranění utrpěných při dopravní nehodě na Uherskohradišsku.

Dopravní nehoda Uherské Hradiště - Bánov

V pátek 2.listopadu 2012 došlo na silnici mezi Bánovem a Uherským Hradištěm k vážné dopravní nehodě. Čtyřiapadesátiletý muž slovenské národnosti jel osobním vozidlem Renault ve směru od Uherského  Hradiště na Bánov. Náhle se však rozhodl otočit do protisměru a použil k tomu prostor autobusové zastávky. Při otáčení však díky nepozornosti nedal přednost řidiči Fordu a bočně se mu postavil přímo do cesty. Sedmadvacetiletý řidič Fordu již střetu nedokázal zabránit a čelně narazil do boku Renaultu.

Následky dopravní nehody byly tragické. Řidič Renaultu utrpěl vážná zranění se kterými byl převezen do nemocnice, kde jim podlehl. Dva jeho spolucestující utrpěli vážná zranění a další muž byl zraněn lehce. Řidič Fordu utrpěl lehká zranění. Policie jej na místě dopravní nehody podrobila dechové zkoušce na alkohol, která jeho požití před jízdou vyvrátila.

V místě autonehody byla silnice zcela uzavřena a doprava odkláněna po objízdných trasách.

foto: Policie Čr

Dopravní nehody v okolí:
Tři lidské životy vyhasly při autonehodě v Bílovicích >>
Tři mrtví a tři těžce zranění – bilance autonehody u Bystřice pod Lopeníkem >>

obrázek ke článku: Nepozornost při otáčení ho stála život obrázek ke článku: Nepozornost při otáčení ho stála život obrázek ke článku: Nepozornost při otáčení ho stála život
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama