Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1745 hlasů v anketě 1745
ne
2335 hlasů v anketě 2335

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku

obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku

Na těžké následky dopravní nehody mezi obcemi Prasek a Kobylice zemřel řidič vozidla. Po nárazu ve vysoké rychlosti se trosky auta rozletěly desítky metrů daleko.

Dopravní nehoda - Prasek - Kobylice 7.8.2009

Další lidský život si vyžádala dopravní nehoda ke které došlo na silnici č. 324 mezi obcemi Prasek a Kobylice na Královehradecku v pátek 7. srpna 2009 večer.

Řidič osobního vozidla Renault vyletěl ve vysoké rychlosti ze silnice a narazil do stromu. Silný náraz vozidlo doslova rozpůlil a jeho přední část i s motorem odletěla několik metrů do pole. Další trosky zdemolovaného vraku se rozletěli v okruhu několika desítek metrů.

Řidič neměl šanci takový náraz přežít a zemřel na místě dopravní nehody. Lékař po příjezdu na místo už neměl šanci mu pomoci.

foto: HZS

Související články:
Tragická čelní srážka dodávky a kamionu ve Vsetíně >>
Mladý řidič nepřežil na následky dopravní nehody u Rozhovic na Chrudimsku >>
Teprve sedmnáctiletý chlapec zahynul následkem dopravní nehody >>

obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku obrázek ke článku: Vozidlo se rozpůlilo o strom na Královehradecku
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama