Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
1797 hlasů v anketě 1797
ne
2403 hlasů v anketě 2403

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky

obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky

Tragická dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci Branky. Na místě dopravní nehody zahynul teprve čtrnáctiletý mladík. Dva jeho o dva roky starší spolujezdci utrpěli těžká zranění.

Dopravní nehoda Branky 9.6.2010

K otřesné události došlo ve středu 9.června 2010 v devatenáct hodin v obci Branky na Valašsku. Došlo zde ke střetu osobního vozidla Opel a osobního motorového vlaku jedoucího po trase z Kojetína do Valašské Meziříčí.

Nezletilý, teprve čtrnáctiletý hoch vjel na železniční přejezd chráněný světelnou a zvukovou signalizací přímo pod rozjetý osobní motorový vlak. Společně s ním ve vozidle cestovali jeho dva o dva roky starší kamarádi. Nárazem bylo vozidlo těžce poškozeno a odhozeno několik metrů mimo kolejiště.

Všichni tři pasažéři utrpěli velmi těžká poranění. Nejmladší z nich, řidič vozidla jim bohužel podlehl na místě dopravní nehody. Druhý mladík byl ve kritickém stavu letecky transportován do nemocnice v Ostravě. Třetí utrpěl těžké poranění ruky a byl převezen do nemocnice ve Valašském Meziříčí.

foto: HZS

Související články:
Vybráno z archivu- Nebezpečné předjíždění příčinou tragické nehody ve Vsetíně >> 
Čelní střet osobních vozidel u Poličné >> 
Čelní náraz do stromu nepřežil řidič v obci Valašské Meziříčí >>
Tragická dopravní nehoda u Valašského Meziříčí >>
Nedání přednosti v jízdě příčinou tragické dopravní nehody ve Vsetíně >>

obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky obrázek ke článku: Srážka vlaku s osobním automobilem v obci Branky
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama