Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2492 hlasů v anketě 2492
ne
3668 hlasů v anketě 3668

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče

obrázek ke článku: Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče

Řidič Octavie zemřel ve vraku Octavie poté co ji sešrotoval návěs na sjetých gumách, kerý se dostal v provotočivé do protisměru. Spolujezdec byl transportován do nemocnice.

Dopravní nehoda 14.1.2013 Nové Město u Chlumce nad Cidlinou

Padající sních v kombinaci se sjetými pneumatikami a nepřiměřenou rychlostí byl příčinou tragické dopravní nehody, která se stala v ponděli 14. ledna 2013 deset minut před jedenáctou hodinou dopoledne u Nového Města u Chlumce nad Cidlinou. Polský řidič kamionu MAN jedoucí ve směru od Hradce Králové nepřizpůsobil při projíždění pravotočivé zatáčky na zasněžené silnici rychlost čímž se návěs soupravy dostal do smyku, kde v protismětu doslova smetl ze silnice projíždějící Škodu Octavia.

Ve vraku vozidla na místě dopravní nehody zemřel její třiašedesátiletý řidič. Zraněný spolujezdec byl přepraven do nemocnice. Policisté provedli u polského řidiče dechovou zkoušku, která vyvrátila požití alkoholu.

Na stejné silnici jen o několik kilometrů dále došlo začátkem září 2011 k další tragické nehodě polského kamionu při které zemřeli čtyři lidé - Dopravní nehoda 8.9.2011.

foto: Policie ČR

Dopravní nehody v okolí:
Srážku motocyklista nepřežil >>
Při srážce kamiónu a osobního auta na královehradecku přišli čtyři lidé o život >>
Dopravní nehodu u Lukové přežili zázrakem >>

obrázek ke článku: Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče obrázek ke článku: Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče obrázek ke článku: Polský řidič kamiou na sjetých gumách smetl v protisměru Octavii a zabil řidiče
Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

Komentáře:

Dosud nebyl vložen žádný komentář!


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama